PH-SG-0001A-2048x1069.jpg

Foto: Netflix

Nebezpečné známosti

Nová adaptace románu Pierra Choderlose de Laclose vyšla už 8. července. Sedmnáctiletá Célène (Paola Locatelli) je idealistka. Věří v absolutní lásku a víc než sociální sítě ji zajímá četba. Připravuje se na to, že bude muset nějakou dobu žít odděleně od svého snoubence Pierra (Aymeric Fougeron) a odjede z Paříže do Biarritzu. Tam musí čelit školní elitě, které vládnou bývalá královna Instagramu Vanessa (Ella Pellegrini) a pohledný surfař Tristan (Simon Rérolle), který je nebezpečný a svůdný zároveň. Célène se do něj zamiluje, ale zdaleka netuší, že on se o ni zajímá jen kvůli kruté sázce, kterou uzavřel s Vanessou.


 
Zranitelná srdce

Už jste slyšeli, že protiklady se přitahují? Cassie Salazar (Sofia Carson) a Luke Morrow (Nicholas Galitzine) nemohou být odlišnější. Cassie pracuje po nocích v jednom baru v Austinu, aby si našetřila nějaké peníze a mohla se stát zpěvačkou a skladatelkou písní. Bohužel trpí cukrovkou, a tak většina peněz, které vydělá, padne na účty za léčbu v nemocnici. Luke je pohledný mariňák, jemuž vyhovuje disciplinovaný způsob života v armádě. Náhodné setkání s Cassií mu změní život. Uzavře s ní manželství z rozumu, aniž by prozradil, proč jí chce pomáhat. Ačkoli se oba snaží před svými rodinami a světem tvářit jako pár, hra na přetvářku moc nefunguje. Začnou se totiž do sebe zamilovávat a jejich manželství se navzdory všem rozdílům stává skutečným.


 
Dokonalá souhra

Lola (Victoria Justice), úspěšná manažerka v losangeleské vinařské společnosti, dá jednoho dne výpověď, protože si chce založit vlastní firmu. Ihned si rezervuje letenku a vyrazí na australský venkov, aby zlanařila svého prvního zákazníka společnost Vaughn Family Wines. Nic však nejde podle plánu. Vaughnovi začínající podnikatelce nevěří, ale Lola se nevzdává. V touze dokázat, že na to má, nabídne Vaughnovým, že bude dobrovolně pracovat na jejich ovčí farmě. Zpočátku se zdá, že se na těžkou práci, jako je opravování plotů a nahánění ovcí na pastvu nehodí, jakmile však naváže přátelství s charismatickým správcem Maxem (Adam Demos), všechno se zlepší. Max ji v práci na farmě zaškolí a ukáže jí, že člověk není živ jen z lásky k podnikání. Jak správně hádáte, začne mezi nimi klíčit romantický vztah, jenže Max má tajemství, které může všechny ty krásné zárodky lásky zničit.


 
Do dobrých rukou

Svobodná matka Melisa je nevyléčitelně nemocná a zbývá jí jen 5 měsíců života. Ačkoli je s tím smířená, je tu jeden velký (leč vzrůstem malý) problém – její šestiletý a paličatý syn Can. Komu ho svěří? Potřebuje najít muže, jenž mu bude otcem a postará se o něj až do jeho zletilosti. Usilovně hledá toho pravého a netají se tím, že by se chtěla ještě zamilovat. Když jí do cesty vkročí sympatický Firat, svitne jí naděje. Na první pohled je totiž dokonalý.


 
Svatební sezóna

Snímek Svatební sezóna (Wedding Season) je sice americký, ale pojednává o životě a vztazích indických přistěhovalců, kteří se drží svých tradic a měřítek. Půvabná Asha (Pallavi Sharda), která zrušila zasnoubení, nesedí v koutě, ale začíná znovu s tím, že se bude věnovat především práci. To se však nelíbí její matce, která je přesvědčena, že k dosažení trvalého štěstí potřebuje její dcera spíše manžela než úspěšnou kariéru. Otec s tím samozřejmě souhlasí, a tak zoufalá dcera nakonec podlehne a rozhodne se jít na rande s jistým Ravim (Suraj Sharma), se kterým bude muset navštívit všechny svatby, na které byli během svatební sezóny pozváni.

Zdroje: Autorka článku, Netflixer.cz, Netflix

Reklama