Chcete-li si s rodinou zimní radovánky skutečně užít, Livigno je ideální destinace. Kde jinde vám nabídnou 115 km sjezdovek, 9 lyžařských škol, Fun parky na sněhu i mimo něj, dětská hřiště, relaxační centrum s vodním rájem pro děti všech věkových kategorií i místa pro poznávání místní historie. K tomu navíc služby, které rodinám přijdou více než vhod. Poznejte Livigno zblízka.

63cff26d59a1cblobid0.jpg

Ubytování je Family friendly

Rodiny vyhledávají Livigno nejen pro jeho bohatou nabídku sportovních i zábavních aktivit, ale i pro fantastické zázemí, na které si rychle zvyknete. Počet hotelů, které nabízí služby ušité rodinám přímo na míru, se neustále rozrůstá. Vedle běžných služeb rodiče oceňují baby sitting, prádelnu, hřiště, půjčovnu kočárků, kol s dětskými sedačkami či sáněmi a dětským jídelním menu.

Lyžařské školy naučí lyžovat i ty nejmenší

Chcete, aby se vaše děti naučily skutečně dobře lyžovat? Přihlaste je do jedné z devíti lyžařských škol, které jsou v údolí k dispozici. S dětmi pracuje 150 profesionálních instruktorů, kteří hovoří několika jazyky a jsou ochotni se jim věnovat jak individuálně, tak ve skupinových lekcích. Uvidíte, jaký pokrok vaše děti udělají.

63cff280bd4dcblobid0.jpg

Zábavní parky zabaví děti jak na sněhu, tak mimo něj

Livigno dokáže děti dokonale zabavit. V lyžařském areálu Mottolino na děti čeká Fun park, kde si děti zadovádí jak na lyžích, tak bez nich. Zároveň zde najdou mini park Yepi, kde je maskot se stejným názvem seznámí s prvními freestylovými prvky v podobě hudebních tunelů a různých překážek. O děti se postarají i v Kinder Clubu M’eating Point Mottolino, a to denně kromě soboty od 10 do 16 hod.
Spoustu zábavy si děti užijí v Kinder parku Lupigno, v blízkosti lyžařské školy Central, který je plný nafukovacích trampolín a hraček. Ideální místo, kde mohou popustit uzdu své kreativitě. Postará se o ně maskot Lupigno – hodný vlk z Livigna a kvalifikovaný personál. Park rovněž nabízí hlídání v době oběda, kdy si rodiče mohou odskočit užít si sami některé z aktivit, které jsou v Malém Tibetu k dispozici.
Vedle parku se nachází i Kinder Club Lupigno, kde se děti vydovádí ve sněhu na dobrodružných stezkách, kouzelných kobercích a závodní dráze, na nafukovačkách a při snowtubingu.

63cff3263a72bblobid0.jpg

Skvělá zábava na vás čeká i mimo sjezdovky

Až si budete chtít od sjezdovek odpočinout, v Livignu vás rozhodně nečeká žádné polehávání na hotelovém pokoji. Vyrazte třeba poznat historii městečka do muzea MUS! To dětem zprostředkovává každodenní život a tradice v minulosti. Seznámí se nejen s věrnou kopií tehdejších domácností, ale díky tematickým oddílům zjistí, jak se třeba tehdy vzdělávalo.
Pro dobití baterek a odpočinek je ideální relaxační centrum Aquagranda. To vedle masáží, saun a dalších relaxačních služeb disponuje vodním zábavním parkem, kde si užijí nejvíce děti. Areál Slide&Fun je plný toboganů, skluzavek a bazénů s různou výškou vody. Spoustu zábavy si tu tak užijí jak batolata, tak i teanegeři. Společně můžete zajít také do sauny. Family Sauna a Family Hammam vás dokonale uvolní.
Máte-li doma zvířecího nadšence, neměli byste vynechat návštěvu místní mlékárny Alpe. Děti se dozví vše o výrobě mléka a mohou si kravičky i samy podojit.
S dětmi můžete zažít nejedno dobrodružství i při poznávání okolí městečka. Vyrazte prozkoumávat krajinu v koňském sedle, na skútru či sněžnicích. Šlápnout můžete i do fat biků, které jsou k dispozici i v dětské velikosti. Nebo si půjčte a za fat bike zapojte Charriot, vozítko pro malé děti, a můžete vyrazit.

63cff28b20797obrazek.jpg

Family week šetří vaši peněženku

Že v Livignu na rodiny skutečně myslí ve všech ohledech, dokazují i dva termíny tradiční akce Family week. V roce 2023 můžete výhodné nabídky využít od 21. do 28. ledna a poté od 25. března do 1. dubna. Tyto dva týdny jsou nadupané výhodami. První dítě do 12 let, které cestuje se dvěma platícími dospělými, získá hotelový pobyt (nebo 15% slevu na pobyt v apartmánu), skipas, půjčení lyží a služby lyžařské školy zcela zdarma. Každé další dítě, které je také doprovázeno dvěma platícími dospělými, počínaje ročníkem narození 2011 dále, získá 50% slevu na všechno. Součástí balíčku jsou také akce a slevy v Aquagranda a v muzeu Livigna a Trepalle MUS! Podrobnosti naleznete na stránkách livigno.eu.
63cff34fdf1a3obrazek.jpg