colas.jpgOstré sluneční paprsky pokožku velmi vysušují, pleť během letních měsíců rychleji stárne a snadno ztrácí svoji elasticitu. Doplňováním kolagenu v létě, pleti proto obzvláště prospějete. Zde je pět důvodů, které vás o tom přesvědčí.

1. Kdo má dostatek kolagenu, má méně vrásek
Kolagen je pro pokožku zásadní bílkovina, která tvoří až 70% kůže. S přibývajícím věkem ale tvorba kolagenu v našem těle klesá a po třicítce se již jeho přirozená produkce úplně zastavuje. Právě kvůli postupnému úbytku kolagenu se začínají tvořit první vrásky. Stárnutí je přirozené a nic ho v důsledku času nezastaví, není ale potřeba stárnout zbytečně rychle.
Léto je pro pokožku každého věku obzvláště náročným obdobím. Vlivem vysokých teplot, silného slunce, slaného moře, chloru z bazénů a častějšího ponocování dostává naše kůže pořádně zabrat.
Zeen Collagen obnovuje kolagen ve tkáních a díky tomu pokožku doslova omladí a vyživí zevnitř. Zeen kolagen podpoří přirozenou elasticitu kůže, zvýší odolnost pokožky proti silným slunečním paprskům a díky tomu také zamezí předčasné tvorbě vrásek.

2.  Kolagen pleť hydratuje zevnitř
Hydratace pokožky je důležitá celoročně. V létě to ale platí rovnou dvojnásob. Stejně  tak, jako během horkých letních dnů vypijeme daleko více tekutin, je i naše pokožka pod ostrým sluncem daleko žíznivější. V létě je zkrátka hydratace pro zdravou pokožku absolutně zásadní. Zeen kolagen obnovuje a regeneruje tělu vlastní kolagen a tak vlastně hydratuje pokožku zevnitř. Hydratovaná a vyživená pokožka je nejen zdravější, ale také mnohem odolnější proti neblahým důsledkům slunečního záření.col1.jpg

3. Kolagen chrání pokožku proti pigmentovým skvrnám
Silné letní slunce může na pokožce vymalovat obávané pigmentové skvrny, které vytváří dojem nesourodé, nesjednocené pleti a opticky nám zbytečně přidávají léta. Pigmentové skvrny jsou daně za přesčasy, které jsme strávili v létě na sluníčku. K jejich vzniku ale přispívá také nedostatek kolagenu a elastinu v pokožce. Bioaktivní Zeen Collagen, který je svou strukturou identický ke kolagenu, který si naše tělo vytváří samo, pokožku vyživí, hydratuje a sjednotí její strukturu a tón.
Zeen kolagen obnovuje a regeneruje kolagenová vlákna a tím výrazně podporuje nejen boj s pigmentovými skvrnami.
Zeen kolagen je pro tělo doslova “elixírem mládí”. Tělo s ním umí výborně pracovat a využije doplněný kolagen přesně tam, kde je ho nejvíce potřeba. Díky tomu, že je kůže dostatečně hydratovaná, vydrží vám vytoužené opálení mnohem déle a nesloupe se. Ani kolagen sám ale nestačí. Při pobytu na slunci se vždy chraňte opalovacími krémy a vyhýbejte se pobytu na přímém slunci těsně po poledni.
60e8204279da8blobid0.jpg4. Prodlužte si opálení díky kolagenu
Kolagenovou kůru si dopřejte také po návratu z dovolené. Na zdravé a hydratované pokožce vydrží opálení o poznání déle. Díky Zeen Collagenu bude vaše pokožka pružná, nebude mít tendenci loupat se a vydrží sexy bronzová o poznání déle.

5. Kolagen eliminuje celulitidu
K radosti mnoha žen pomáhá kolagen také proti celulitidě. Jeden z hlavních důvodů vzniku celulitidy je ztráta elasticity kůže. Zvýšením hustoty kolagenu se pokožka vyhladí a “pomerančová kůže” postupně odezní. Užijte si letos léto v plavkách bez celulitidy, v plném sebevědomí.

Rozhodli jste se přihodit kolagen do vaší dovolenkové výbavy?

Případě, že hledáte 100% přírodní kolagen v prášku, sáhněte po značce ZEEN by Roal, která přináší prémiové kolagenové doplňky balené v praktických sáčcích s přesně naměřenou denní dávkou.

Najdete je exkluzivně v dm drogerie markt nebo na  e-shopu ZEEN WORLD.

60e8185d10dadobrazek.png
 

Reklama