5bed5722102e5obrazek.jpg

Trápí především náctileté, ale nejen ty. Je fajn cítit se jako teenager i ve třiceti, ale bez akné je život zkrátka hezčí. Jak s ním úspěšně bojovat? Kosmetický přístroj Face-Up! stačí používat 10 minut denně a má 90procentní účinnost.

1. Získejte ztracené sebevědomí
Naše pleť je jedna z prvních věcí, které si na nás lidé všimnou. Výskyt akné může mít souvislost s nízkým sebevědomím, problémy se sebepřijetím, úzkostmi a depresemi. Lidé s nečistou pletí působí méně atraktivně a mají často problém s navazováním kontaktů.

2. Buďte zdravější a krásnější
Častým mýtem je, že lidé s akné nedodržují hygienu. Face-Up! kromě odstranění akné přispívá k urychlení metabolismu kožních buněk a zlepšuje vlastnosti kůže. Tlumí produkci kožního mazu, zrychluje hydrataci pokožky, zvyšuje její pružnost a vyrovnává nerovnosti pleti.

kol1.jpg

3. Pro parádu nemusíte trpět
Použití přístroje Face-Up!, je pohodlné a naprosto bezbolestné. Zatímco se budete dívat na seriál nebo surfovat na internetu, záření stačí nechat působit na vybranou oblast pokožky deset minut denně.

4. Řešte příčinu, nikoliv následek
Zapomeňte na tuny makeupu. Účinnost přístroje Face-Up! vyvinutého českými vědci ověřila lékařská studie na 190 dobrovolnících s výrazným výskytem akné. K úplnému nebo výraznému utlumení problému došlo u 90 procent z nich.

5. Mějte snazší život a více příležitostí
První dojem hraje roli. Chtě nechtě. Když se ucházíte o zaměstnání nebo o povýšení, akné může celý proces znesnadnit. Zvláště pak v odvětvích, kde je důležitý vzhled. Zjednodušte si život, stojí to za to.

holka.jpg
Proměna za 30 dní


Více infornací najdete na stránkách www.face-up.cz

Zdroj: www.face-up.cz