V rámci naší akce pro maminky spojené s testováním bezdotykového teploměru Cemio Metric 308 SMART vám přinášíme jejich hodnocení. Testuje celkem 25 maminek, našich čtenářek a také redaktorek – maminek.

Zde jsou jejich recenze:

mimiMarie, dcera Anastázie 3 týdny

Bezkontaktní teploměry na mne v minulosti působily jako nepříliš důvěryhodný způsob měření teploty. I proto jsem byla ráda, že jsem si teploměr Cemio Metric 308 SMART mohla vyzkoušet doma. Už po pročtení přiloženého návodu mi princip fungování přišel vcelku logický, sympatie naší rodiny si pak přístroj získal v praxi. Mile mne překvapila rychlost měření – jako malá jsem byla zvyklá trávit s rtuťovým teploměrem pod paží doslova věky. Teď, když mám své vlastní děti, se mi i digitální teploměr zdá pomalý. Teploměr Cemio mi pomohl zvlášť v případě nejmladší dcery, které je čerstvě 1 měsíc. Pořád se kroutí a s naším digitálním teploměrem mám často strach, že se teplota změřila špatně. Bezkontaktní měření teploty se zalíbilo celé rodině – s tímto teploměrem je to jednoduché, takže to v pohodě zvládnou i děti. Kromě toho nám stačí jeden přístroj na měření teploty všeho možného – kromě teploty tělesné jsme pravidelně měřili vodu ve vaničce před koupáním miminka, teplotu mléka nebo teplotu nahřátého sáčku s třešňovými peckami. Vždy spolehlivě fungoval. A protože jako máma tří dětí jsem hlava děravá, hodí se i funkce ukládání měření do paměti a automatické vypínání. Při použití v noci se mi zdá praktické podsvícení displeje, nemusím tak rušit světlem manžela ani miminko.

 

mimiJana, syn Oliver 3 týdny

Přemýšlela jsem nad koupí bezdotykového teploměru, ale nebyla jsem si jistá, jestli bude tato investice užitečná. Po otestování teploměru Metric 308 SMART jsem změnila názor, je to skutečně věc, bez které už bych se neobešla. Dokáže během velmi krátké doby změřit teplotu nejen u děťátka, ale např. i vody ve vaničce, nebo mléka v láhvi. Opravdu mi teploměr usnadňuje práci a jsem ráda za jeho otestování.

 

Marika, dcera Míša 3 roky

Teploměr jsem využila pro svou tříletou dceru Míšu, měla virózu, každý den jsem jí měřila, měla zvýšenou teplotu. Měřila jsem ji i v noci, protože hodně kašlala a nemohla spát, trápil jí kašel i zvýšená teplota. Je to velmi dobrý a přesný pomocník pro celou rodinu. Hlavně když máte děti, musíte mít v lékárničce spolehlivý teploměr, což jiné digitální teploměry, které se musí držet, nejsou.

 

mimiZlatka, dcera Editka 6 týdnů

Moc děkuji za možnost testování. Teploměr jsem využila hned s narozením dcery Editky. Měření teploty miminka, vody ve vaničce, nahřívala jsem dečku a kontrolovala jsem, aby nebyla moc teplá. Myslím, že je to velmi kvalitní teploměr, díky displeji a jednoduchému ovládání je vše snadné. Určitě se mi bude hodit i pro starší dvouletou dcerku, když má horečku a je nemocná, je často nevrlá a nechce se nechat změřit. Tahle je to hned a nemusí se nijak s dítětem manipulovat. Můžu doporučit ostatním maminkám.

 

Ester, syn Theo 1,5 roku

S radostí jsem otestovala bezdotykový teploměr Metric 308 SMART a nechápu, jak jsem bez něj do teď mohla fungovat. Je to opravdu skvělá věc, která usnadní práci maminkám i tatínkům. Měřila jsem s ním teplotu syna, když byl zrovna nemocný a velmi jsem ocenila historii zpětného měření a mohla jsem tak sledovat, jak se teplota měnila. Určitě doporučuji.

 

Teploměr Metric 308 SMART, zástupce těch nejmodernějších bezkontaktních teploměrů dokáže měřit teplotu okolních objektů. K čemu se vám to bude hodit?  Můžete měřit teplotu mléka v lahvičce, vody ve vaničce a vlastně všeho co vás napadne. Teploměr tak získává úplně nový rozměr a stává se plnohodnotným pomocníkem v domácnosti během nemoci, ale i mimo ni. Více na  www.cemiosmart.cz.

cemio

Čtěte také: