Módní přehlídky pro tuto sezonu se nesly v duchu nejen neutrálních a jemných barev, které tak jako tak k podzimu patří, ale návrháři letos vsadili také na odstíny, které na první pohled evokují luxus, ženskost, ale i klasickou eleganci. Připoutejte se, toto je TOP 5.

Růžový sorbet

Chcete-li vsadit na ženskou něhu, oblékněte se do pastelové růžové. Nosí se v podobě velkých pletenin, teplých kabátů nebo šatů, Na podzim se tato “růžovka” skvěle kombinuje s šedivou, černou, anebo třeba temně modrou. 
A pokud je to pro vás příliš sladké, přidejte svému outfitu jen jemný růžový akcent. Třeba v podobě slunečních brýlí nebo pásku. 

Módní myslivost

Poté, co se objevila na několika módních přehlídkách sezony podzim a zima  2020 zelená v odstínu chartreuse, tedy máty a olivy, zrodil se velký módní trend. Kdo by si byl pomyslel, že bude lesnická zeleň tolik in. Je ideální barvou do pracovního prostředí a skvěle ladí s bílou nebo například červenou. 

Při zemi

Toužíte-li maximálně splynout s barvami podzimu, asi si oblíbíte trendy hnědou a všechny její odstíny. Hnědá rozhodně není “stará”, naopak je velmi elegantní, decentní a šik. Například saténové hnědé šaty v kombinaci s krémovým huňatým kardiganem a vysokými kozačkami, jsou jasnou volbou této sezony.

Odstíny šedé 

Šedivá nikdy neměla nejlepší pověst a spíše platila za barvu nudnou a nicneříkající. Je dobře, že se to módní návrháři snaží změnit a ze sekce teplákových mikin a tepláků, ji posunuli do elegantní a trendy sféry. 
Pokud nevlastníte kalhotový kostýmek v této barvě, měly byste to fofrem napravit. Do práce jej noste s klasickou bílou košilí, na rande ho zkombinujte  za vintage tričko a tenisky. 

Černá monochromatika

Nosit černou od hlavy po paty není žádná novinka. Chcete-li si ale tento trend užít, tato sezona je pro to jako stvořená. Mixujte materiály i trendy, oblékněte kůži nebo imitaci latexu, noste pleteniny i satén, a to vše ideálně dohromady. 

Také si přečtěte:

Reklama