Ačkoli čtenářka Věra píše, že její příspěvek je spíše remízový, televize nakonec jeden bodík vstřelila. Jde opět o řešení malometrážního bytu, kde televize v ložnici být zkrátka musí. Manželovi paní Věry to vyhovuje, jí ne...

Další umolousaný botík pro televizi - v bodování se vás neptám na důvody a fakt je, že Věra televizi v ložnici prostě má. I když se s ní musela smířit, protože jinam umístit prostě nešla...


Televizor v ložnici být musí !!!
Proč ? Jste-li obyvateli jednopokojového bytečku a v kuchyňce, kde by se teroreticky místo pro přenosný televizor našlo, je jako naschvál klec s andulkou, musíte nutně mít televizor v pokoji neboli ložnici neboli přijímacím salonu.
Naštěstí televizor provozuje pouze můj muž, vášnivý sledovač televizních novin, také kvůli zahrádce zpráv o počasí a kvůli adrenalinu zvláště live sportovních přenosů.
Já se na televizi nedívám vůbec, své vybrané pořady si otvírám na počítači s přímým přenosem, taky využívám TV archívů.
Jsouc téměř hluchou, mám svá sluchátka, nikoho neruším, manželovo posedávání v křesle před aktivní obrazovkou mně nevadí. Jelikož dotyčný spolubydlící slyší naopak perfektně, tak má zvuk televizoru nastavený na decentní hlasitost.
Tento přípěvek bych vzhledem k nemožnosti jiného než „ložnicového“ umístění televizoru považovala ve vaší rovnici za nulový, s výsledky neudělá zřejmě nic.

Věra

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. června 2012: Je televize v ložnici dobrý společník?

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Po 16.00 hodině se dnes dozvíte, kterou z přispěvatelek jsem odměnil slíbeným dárkem, jímž je tentokrát erotická hra pro dva Nevinné hrátky od firmy Albi.

hratky

Reklama