Citlivá a reaktivní pleť dnes trápí více než polovinu populace. A to z toho důvodu, že dnes už není její jedinou příčinou pouze genetika. Rychlý životní styl, stres, špatná strava, tabák, alkohol, nevhodná kosmetika a také vnější agresivní vlivy jako UV záření, znečištění, klimatizace a časté změny teplot… To vše má bohužel negativní vliv na zvýšenou citlivost naší pleti.

Citlivá pleť se stává globálním problémem. Jak ji poznat?

Projevy citlivé pleti mohou být různé, ale všechny vyvolávají nepříjemné pocity diskomfortu a mají dopad na kvalitu našeho každodenního života. Svědění, pnutí, pálení, začervenání nebo přehnaná reaktivita na změnu počasí či vámi používanou kosmetiku. To vše jsou známky, že je vaše pleť citlivá.

Jak zklidnit citlivou pleť? Darem z přírody…

Pokud Vás trápí citlivá pokožka, sáhněte po přípravcích značky Eau Thermale Avène, která uspokojí potřeby celé rodiny s citlivou pletí.

Základní ingrediencí všech přípravků je jedinečná Termální voda Avène – dar z přírody v té nejčistší podobě s výjimečnými vlastnostmi. Tato voda má sílu zklidňovat, zjemňovat a působí proti podráždění citlivé, reaktivní či alergické pleti, což prokazuje více než 1500 klinických studií.

Její léčivé účinky navíc potvrzuje ročně až 2800 pacientů, kteří se léčí v Termálních lázních Avène již od roku 1743.

K dostání v partnerských lékárnách (seznam na www.avene.cz).

Od 1.12. do 31.12.2018 můžete navíc využít vánoční nadílky 2+1 ZDARMA na celé portfolio značky Eau Thermale Avène.

Reklama