Pokud chcete zhubnout bříško, tak je dobré si ho pořádně prohlédnout a zjistit, který typ máte a co jej způsobuje, abyste se ho snáze zbavily. Podívejte se na obrázek a stručné popisy, třeba vám to pomůže na cestě za lepším já. :)

břicho

1. Břicho, které vypadá jako prázdná pneumatika

Tento druh břicha většinou mívají ženy, které tráví většinu času v sedě a bez fyzické aktivity. Spotřeba sladkostí také zhoršuje situaci hromadění tuku.

  • Nejlepší způsob, jak se tohoto břicha zbavit, je přestat konzumovat sladkosti a alkohol a začít konzumovat zdravé potraviny.

2. Břicho způsobené stresem

Nízko položené kulaté břicho se vyskytuje u lidí, kteří jsou perfekcionisté. Může se také objevit u lidí, kteří mají problémy s nadýmáním a trávením.

  • Jediný způsob, jak se tohoho břicha zbavit, je přestat vynechávat jídla a nestravovat se v rychlém občerstvení.

3. Nízké břicho

Nizké a měkké břicho v podbřišku se vyskytuje u lidí, kteří nemají žádnou činnost po jídle nebo nemají fyzické aktivity vůbec.

  • Pokud se chcete zbavit břichat tohoto druhu, budete muset začít vést aktivní život. Který bude zahrnovat zdravější stravu a výživné šťávy z ovoce a zeleniny.

4. Nafouklé břicho

Nafouklé břicho se objevuje u žen v odpoledních hodinách. Bez ohledu na fyzické dispozice a hmotnost, příčinou oteklého břicha může být konzumace potravin, které vašemu tělu nevyhovují. To může být způsobeno alergií na potraviny nebo nízkým obsahem vitaminů a minerálních látek.

  • Možná budete muset ze svého jídelníčku vyřadit některé potraviny, které vám nedělají dobře. Nadýmání můžete řešit nápoji, které uklidňují zažívací orgány.

Zdroj: Naturalhealthcareforyou.com

Reklama