Na nedostatek sexu sice doposud ještě nikdo neumřel, ovšem pokud nepatříte vyloženě mezi asexuály, jeho odpírání na vás nebude mít dobrý vliv. Vlivem nedostatku sexu se mohou objevit bolesti hlavy, žaludeční neuróza či špatné zažívání. Pojďte proti tomu bojovat! Poradíme vám, jaký arzenál si vzít na pomoc.

1. Vibrátor
Vibrátor je sice možná pořád dokola omílanou pomůckou, která postrádá originalitu, nicméně většina žen si s ním užije nejvíce. Přece jenom svým způsobem nahrazuje muže, takže přináší přirozené potěšení. Stačí si vybrat z nepřeberného množství materiálů a velikostí.

2. Venušiny kuličky
Chcete zažívat příjemné pocity při cvičení jógy, uklízení obývacího pokoje nebo cestě na nákup? Pořiďte si venušiny kuličky. Kdo četl 50 odstínů šedi, ví, o čem je řeč. Kuličky si zavedete dovnitř, pak se můžete věnovat běžným činnostem a užívat si příjemné pocity. Chuť na společné večerní chvilky je pak zaručená.

3. Vibrační vajíčka
Mají podobné účinky jako tolik oblíbené vibrátory, ale jsou menší. Mnohé se díky tomu hodí i pro nošení venku podobně jako výše zmíněné kuličky. Některá vibrační vajíčka disponují zase dálkovým ovladačem. Toužíte-li po skutečně zajímavém zážitku, dejte ho do ruky partnerovi, který sedí ve druhé místnosti u televize, a uvidíte, co se bude dít.

4. Anální kolík
Anální sex si chválí spousta lidí, tak ho hned neodsuzujte. Když si nachystáte dostatek lubrikantu, jistě okusíte ony příjemné pocity. A pokud se bojíte do takových hrátek z různých důvodů tahat partnera, pořiďte si nejdřív anální kolík a vyzkoušejte nový typ potěšení v klidu o samotě. Pak třeba pomůcku půjčíte i partnerovi. V takovém případě ale nezapomeňte na důkladnou dezinfekci!

Extra tip na závěr
Erotické hračky si dnes může pořídit i ten, komu se červenají tváře jen při pomyšlení na to, že by musel navštívit sexshop. Vyberte si online a nechte si hračku diskrétně doručit až domů. Pro začátečníky doporučujeme sexshop RůžovýSlon.cz, kde najdete také spoustu článků s informacemi a radami ohledně výběru i použití pomůcek. Tak vzhůru za postelovým dobrodružstvím!
 

Reklama