V pátek 6. února proběhlo v kadeřnickém Studiu Jany Burdové v Teplicích slavnostní zakončení 4. ročníku velmi úspěšných Proměn s Deníky. Podívejte se, jak celé klání dopadlo.

burdPatronkou tohoto ročníku se stala herečka a moderátorka Tereza Kostková, která jako tvář Studia Jana Burdová v rámci slavnostního večera vyhlásila absolutní vítězku letošního ročníku. Tou se na základě hlasování veřejnosti a zisku nejvíce hlasů stala aktérka proměny č. 4, Helena Olexová, která získala nejen věcné dary - poukaz do kadeřnického Studia Jana Burdová, luxusní styler na vlasy od GHD nebo novinku Redken Cerafill pro obnovu růstu vlasů, ale zejména zážitkový dárek v podobě oběda s Terezou Kostkovou.

 

Jak se projekt líbil české herečce Tereze Kostkové?
„Musím říct, že atmosféra ve studiu Jany Burdové byla výborná. Nádherné a šťastné ženy všude kolem. Člověk téměř nevěděl, které skládat poklony dříve. Jsem moc ráda, že jsem se mohla stát patronkou letošního ročníku Proměn s Deníky a už nyní se těším na příjemně strávené chvíle s vítězkou u našeho společného oběda,“ říká o své účasti Tereza Kostková.

Do Proměn se mohla přihlásit každá žena, které záleželo nejen na tom, jak vypadá, ale také na dlouhodobé kráse v podobě zdravých vlasů a pleti a chtěla zažít něco extra. Na šest vybraných pak od října 2014 do ledna 2015 čekala nejen proměna jako taková, ale také hodnotné ceny jako luxusní žehlička vlasů GHD, balíček vlasové kosmetiky Redken nebo dekorativní kosmetika Armani. To vše navíc završil zisk sady nejlepších fotografií od profesionálního fotografa Jana Tůmy.

„Máme za sebou čtyři úspěšné ročníky, o čemž svědčí jak neustále se zvyšující množství přihlášených žen a hlasujících, tak také ohlasy těch, které jsme proměnili. S mnoha jsme v kontaktu dodnes a já jsem velmi pyšná na to, že Studio Jana Burdová má na jejich proměně svůj podíl,“ komentuje Jana Burdová, autorka projektu, majitelka stejnojmenného kadeřnického studia v Teplicích, trojnásobná držitelka titulu Kadeřník roku a Art Designérka značky Redken.

burd1

Do proměňování byl zapojen celý tým profesionálů. Nejprve se o vybranou dámu staral tým kadeřníků Studia Jana Burdová v Teplicích. Následovalo ošetření obličeje a zkoušky přirozeného líčení a foto­makeupu. Letos v režii české facedesignérky Moniky Kačerovské a luxusní kosmetiky Armani. Následoval styling ve spolupráci s módním domem Van Graff a stylistkou Lindou Radostovou, která každé z žen pomohla s výběrem oblečení.  Na závěr se žen chopil profesionální fotograf Jan Tůma, který má zkušenosti jak s focením přirozené krásy žen, tak fashion fotografií. Několik let fotografuje české miss a spolupracuje s mnoha magazíny.

Každému bych přála něco podobného zažít. Být součástí realizačního týmu, kdy vám žena doslova rozkvétá pod rukama a vy cítíte její zvyšující se sebevědomí. A já moc děkuji každému, kdo do toho s námi letos šel,“ dodává Jana.

burd1

Profil - Jana Burdová

Trojnásobná držitelka absolutního titulu Hairdresser of the Year Czech and Slovak 2008, 2009, 2011 a vůbec první oceněná držitelka titulu Hall of Fame

Art Designer značky Redken, profesionální vlasové kosmetiky společnosti L´Oréal, Školitelka klientského přístupu, marketingu a základů legislativy v rámci exkluzivního vzdělávacího projektu Salon Progres kadeřnické akademie L´Oréal.

Manažerka a majitelka Studia Jana Burdová, které se specializuje na vyléčení poškozených vlasů, tvorbu střihů a barev na základě luxusně pěstěných vlasů. Tváří studia je herečka a moderátorka Tereza Kostková.

Autorem fotografií je Jan Tůma.

Reklama