17. dubna zaplnily restauraci U Kroužků krásky z České republiky i Slovenska. Konalo se zde totiž semifinále MISS Prima křivky 2016! Některé semifinalistky dorazily po svých, jiné auty, jedna na motorce. Různorodost je důkazem toho, že soutěž MISS Prima křivky boří mýty! Do semifinále dalšího ročníku se probojovaly i matka Iveta (37 let) s dcerou Sárou (20 let)! Která postoupila do finálové dvanáctky?

Přihlášených bylo letos více než 250 žen a dívek z České a Slovenské republiky. Vybrat těch 12, které svou výřečností, přirozeností, talentem a půvabem okouzlily nejvíce, bylo pro porotu opravdu těžké. V základních kolech musely soutěžící přežít křížový výslech, při němž porotu nejvíce zajímalo jaké záliby či jaký talent soutěžící má, tedy čím by se chtěla prezentovat a oslnit porotu ve volné disciplíně na finálovém večeru 20. 9. 2016, v divadle Broadway. Důležitou roli hrála i ladnost chůze, držení těla, komunikativnost, šarm, pohotovost a časová flexibilita, která je vzhledem ke čtyřem náročným soustředěním před finálovým večerem nezbytná.

Miss

Sedmičlenná porota semifinálového klání rozhodla a jména 12 finalistek, již 4. ročníku MISS Prima křivky 2016, jsou známá! V porotě usedli: prezidentka Národní Komory Módy ČR – Julie Hendrychová, majitel Medical Partners - Michal Sajdl, již tradičně také předseda poroty MISS Prima křivky - Radek John, vítězka loňského ročníku, Slovenka – Simona Hodálová, finalistka loňského ročníku – Kateřina Sadílková a samozřejmě organizátoři soutěže Roman Fareq a Markéta Zámyslická.“Tento projekt má veliký potenciál a mnoho kladných stránek, včetně možnosti prezentace talentů“, zhodnotila v průběhu semifinále myšlenku soutěže pro plnoštíhlé krásky prezidentka Národní Komory Módy ČR - Julie Hendrychová.

simona

Všechny finalistky teď čeká focení oficiálních fotografií s talentovanou a velmi osobitou fotografkou  - Lucií Kout a poté série čtyř soustředění, kde krásky budou zlepšovat chůzi, učit se choreografii na finálový večer, dolaďovat volné disciplíny. Absolvují i kurzy líčení, modelingového pózování, zdravé výživy a stravování, sebeobrany a v neposlední řadě také ideálního výběru spodního prádla a plavek pod dohledem odborníků.

Téma letošního ročníku je „REBELIE!“ Takže to milé krásky rozbalí se vší parádou a zdravou ženskou nadrzlostí. Choreografie finálového večera nebude šetřit ani finalistky, ani diváky.

Foto: Petr Kurečka a Lucie Kout

Reklama