Které produkty Poznávací sada obsahuje?
5ea0065bdff13obrazek.png

Intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů

Jako základ nesmí v této sadě chybět Intenzivní pleťové sérum – Výběr ze zlatých hroznů, které si již oblíbil téměř každý. Jedná se pravděpodobně o zcela nejčistší kosmetický produkt na světě – skládá se totiž pouze ze 4 surovin a díky vysokému obsahu oleje z hroznových jader se jedná o největší zdroj antioxidantů, díky čemuž se postará o jakýkoliv typ pleti. Výjimkou není ani citlivá pokožka, která tuto kombinaci velmi ráda uvítá. Díky svému bohatému složení ho lze použít také zcela samostatně místo pleťového krému.

Vyživující pleťový krém – Výběr ze stříbrných hroznů

Dalším oblíbeným produktem je Vyživující pleťový krém – Výběr ze stříbrných hroznů, který pokožku rozjasní již při prvním použití díky vysokému obsahu včelího vosku a meruňkového oleje, které zanechávají na pokožce jemnou, přirozenou ochranu, odráží světlo a tím pleť rozjasní. Vyšší koncentrace hroznového oleje (až 22%) dodává krému jeho vyživující schopnost a mandlový olej si hravě poradí s citlivou pletí, kterou pomáhá zklidnit.

Veganské pleťové krémy – Šafránové nebe a Růžové nebe

Aby se dostalo i na ty, kteří preferují veganský způsob života, vyvinuli v dieNikolai veganské fluidní krémy – Šafránové nebe a Růžové nebe, které mají sice lehčí konzistenci, ale na své kvalitě a intenzitě rozhodně nic neztrácejí, ba naopak! Živočišné suroviny v těchto produktech jako smetana, ghí máslo či včelí vosk jsou nahrazeny šafránem a rostlinnými oleji – meruňkovým, mandlovým a rakytníkovým, a proto kvalita a účinky krémů zůstaly zachovány. Navíc všechny tyto suroviny jsou v  biodynamické a bio kvalitě. Například meruňkový olej tak zastoupil práci „rozjasňovače“ – odráží světlo, a proto je pleť na pohled okamžitě projasněná a zároveň pokožku zklidňuje od nepříjemného pnutí. Šafrán pak namísto smetany zastupuje funkci „zvlhčovače“. Udržuje vlhkost v pokožce, činí ji matnější a zároveň pomáhá zklidňovat podrážděnou pleť.

Jako bonus v krabičce naleznete kupón v hodnotě 200 Kč na další nákup na e-shopu biodynamickakosmetika.cz. Poznávací sada dieNikolai je k dostání za 500 Kč.

Zásady dieNikolai:

  • pouze lokální suroviny z oblasti Wachau
  • biodynamické suroviny
  • kvalitní rostlinné oleje: např. olej z hroznových jader, z lískových oříšků, z meruňkových jader, makový olej...
  • cenné výluhy a extrakty: výluh z vilínu, z hroznových jader a hroznových slupek, extrakt z lipového květu
  • vzácné ingredience jako např. slzy vinné révy a šafrán
  • pro suchou pleť důležité lipidy: smetana, ghí máslo

Více na biodynamickakosmetika.cz
5ea0068999069obrazek.png

Reklama