maca.jpgFoto: Antena 3 Televisión / Fox

La Casa De Papel (Money Heist)
Skupina lupičů s mimořádnými schopnostmi vedená tajemným „Profesorem“ obsadí Španělskou královskou mincovnu a drží v ní lidi jako rukojmí, zatímco se snaží vytisknout dostatek peněz a přiblížit se tak plánovanému útěku. V mincovně potřebují zůstat izolovaní 11 dní, aby vytiskli 2,4 miliardy eur. Jde o největší loupež Španělska.


 
Elite
Když se tři chudí studenti zapíší do exkluzivní soukromé školy, střetnou se zde s dětmi boháčů. Zdá se to jako klasický příběh, ale co se stane dál je už dosti nečekané. Vraždou to totiž nekončí, ale začíná! A kdo je vrah?


 
Vis a Vis (Locked Up)
Pokud jste viděly seriál Orange Is the New Black, budete tento španělský seriál milovat. Hlavní postava Macarena Ferreiro se zamiluje do svého šéfa, ten ji požádá, aby zmanipulovala účetnictví v jeho firmě a následně je poslána do vězení Cruz del Sur za daňové podvody. Tady však vládnou úplně jiná pravidla než v běžném světě. Aby Maca přežila, musí se velmi rychle přizpůsobit. Zároveň se snaží dostat z věznice ven, protože je přesvědčena, že je nevinná.


 
La Chicas del Cable (Cable Girls)
Ve španělsku jsou dvacátá léta dvacátého století a v Madridu se zřizuje první národní telefonní společnost v zemi. V seriálu můžete sledovat čtyři ženy, které jsou najaty, aby zde pracovaly, mezitím, co se snaží stíhat svou práci, přátele, rodinu i vztahy.


 

Reklama