V rámci naší akce pro maminky spojené s testováním bezdotykového teploměru Cemio Metric 308 SMART vám přinášíme první hodnocení maminek. Testuje celkem 20 maminek, našich čtenářek a také redaktorek – maminek.

Zde jsou jejich recenze:

Jana

mimi

S možností testování bezkontaktního teploměru jsem nadšeně souhlasila. Zrovna jsme totiž nad jeho koupí uvažovali. Do té doby jsme používali teploměr digitální a měřili jsme v zadečku.

 Teploměr Metric 308 SMART mě nadchnul okamžitě. Přiložený návod jsem vůbec nepotřebovala, ovládání je intuitivní a naprosto jednoduché.

 Potřebujeme ho používat pouze na měření tělesné teploty, teplotu předmětů jsme vyzkoušeli pouze ze zvědavosti.

 Teploměr mi velice vyhovuje, zatímco při měření běžným teploměrem přes zadeček se jedná o dlouhý proces (při měření se dcera vždy pokakala a bylo tedy nutné měření opakovat několikrát), použití bezkontaktního teploměru je doslova otázkou sekundy.

dítě

Radka

I když už nemám doma miminko, ale téměř pětiletou slečnu a další větší děti, digitální teploměr Metric 308 SMART je neocenitelný pomocník. Doma mám digitální teploměr jiné značky a chtěla jsem porovnání, protože s mým starým jsem nebyla příliš spokojená. Metric 308 SMART mě nadchnul. Když ho porovnám s jinými digitálními teploměry, tak mezi jeho přednosti je, že je lehký a dobře padne do ruky. Důležitá pro mě byla přesnost měření, a to splnil na 100 %. Rovněž manipulace s ním byla jednoduchá. Na výběr je více režimů. Tělesná teplota, teplota objektu (voda, lahvička mléka atd.) dále funkce scanování (měří teplotu na různých místech při jednom měření). Rovněž má dostatečnou kapacitu pro paměť naměřené teploty (32 měření). To se ocení zejména, když sledujeme, jak se teplota vyvíjí během několika dnů. Za mě jednoznačně palec nahoru.

 

Veronika

S teploměrem jsem měla skvělé zkušenosti a určitě ho mohu doporučit všem maminkám, které doma mají malé dítě. Teploměr dokáže měřit teplotu dítěte, bez toho, aniž by to vědělo, můžete s ním měřit teplotu vody ve vaničce nebo mlíčko. Je to opravdu velmi užitečná věc.

 

dětiPetra

Mám doma dvě malé děti a zrovna, ve chvíli, kdy jsem měla teploměr testovat, bylo jedno z nich nachlazené. Takže mi vyzkoušení teploměru Metric 308 SMART přišlo vhod. Teploměr jsem vyzkoušela na měření mého nemocného dítěte, zjištění teploty vody ve vaně a pak pro zábavu jsem vyzkoušela mířit na různé předměty a zjišťovat jejich teplotu. Jsem přesvědčená o tom, že teploměr měří s velkou přesností. Co se týká ovládání teploměru, je to opravdu jednoduché a zvládne to každý.

 

Martina

Jsem ráda za možnost vyzkoušení tohoto teploměru. Mám doma půl roční dcerku a velmi jsem ocenila bezdotykový teploměr Metric 308 SMART, se kterým jsem zjišťovala teplotu mlíčka, vody ve vaničce i tělesnou teplotu miminka. Teploměr se snadno ovládá, pouze zamíříte a v mžiku znáte teplotu. Určitě doporučuji všem maminkám.

 

Teploměr Metric 308 SMART, zástupce těch nejmodernějších bezkontaktních teploměrů dokáže měřit teplotu okolních objektů. K čemu se vám to bude hodit?  Můžete měřit teplotu mléka v lahvičce, vody ve vaničce a vlastně všeho co vás napadne. Teploměr tak získává úplně nový rozměr a stává se plnohodnotným pomocníkem v domácnosti během nemoci, ale i mimo ni. Více na  www.cemiosmart.cz.

cemio

Brzy se můžete těšit na hodnocení dalších maminek, které dostali teploměr Metric 308 SMART k vyzkoušení.

Čtěte také: