AvonSpolečnost 3M se zapojila do boje proti rakovině prsu, který organizuje Avon Cosmetics. Prodej tří růžových výrobků přinesl za dobu kampaně 59 695 Kč, které budou věnovány do Fondu pro zdraví žen. Tuto částku společnost 3M oficiálně předala Avon Cosmetics letos v březnu. Spolupráce obou firem se osvědčila a bude pokračovat i do budoucna.

V loňském roce bylo možné prostřednictvím distribuční sítě Avon Cosmetics zakoupit 3M výrobky: zásobník na Post-it bločky ve tvaru srdce, zvýrazňovač se zabudovanými záložkami Post-it nebo designový zásobník na lepicí pásku Scotch. Vše v tradiční růžové barvě, která je spojována s bojem proti rakovině prsu. „Podpořit boj za zdravá prsa lze koupí výrobků v e-shopu www.zdravaprsa.cz, kde jsou naše výrobky stále v prodeji. Doufáme, že nám i v tomto roce vygenerují peníze tak potřebné v boji proti tomuto onkologickému onemocnění,“ uvedl Kamil Koláček, PR specialista společnosti 3M Česko.

„Letos na jaře se ve 3M chystáme bojovat s šedí v českých kancelářích. Připravujeme velmi netradiční módní přehlídku, jejíž výtěžek věnujeme opět Avonu na podporu boje proti rakovině prsu,“ řekla brand supervisor Alice Hubová, zodpovědná za 3M brandy Post-it a Scotch v České republice.

Avon

Karcinom prsu je nejčastějším zhoubným nádorem diagnostikovaným u žen. Každý rok touto chorobou onemocní pouze v Česku zhruba 6 000 žen. Fond pro zdraví žen založený Avon Cosmetics v roce 1992 dlouhodobě podporuje projekty spojené s prevencí a bojem proti rakovině prsu. I díky každoročnímu červnovému pochopu se již podařilo touto aktivitou vybrat více jak 70 miliónů korun, které plynuly na výzkum a prevenci rakoviny prsu.

Děkujeme všem, kteří se zakoupením našich výrobků rozhodli přispět na dobrou věc.

Reklama