Navštívil jsem již několik filmů zpracovaných 3D technologií a musím říct, že mi to za ty peníze stálo. 3D kino vás vtáhne do děje a vy se ocitnete doslova uprostřed filmu. Nestalo se mi, že bych místy film komentoval, protože na to, že někdo sedí vedle mě, jsem docela zapomněl.

 

Nebezpečí 3D kina?

Osobně nepatřím mezi lidi, kterým se ve 3D kině točí hlava nebo dělá špatně. Několika známým se to sice přihodilo, ale stačilo nakrátko zavřít oči a zase bylo všechno v pořádku. Moje zkušenost je taková, že v průběhu projekce zapomínám na mrkání, takže mě po ní trochu pálí oči – to je ale spíš otázka toho, že by se měl člověk přinutit, jako když koukáte na monitor.

 

Nově můžete také navštívit i hollywoodský film Beowulf, který je kompletně předělaný do 3D. Tady byly mé pocity trochu smíšené, protože začátek filmu byl ohromující, ale po nějaké době jsem si na 3D zvykl natolik, že mi vlastně zvláštnost této projekce vůbec nepřišla zvláštní.

 

Navštívila jste někdy 3D kino? Udělalo se vám při projekci nějak nevolno? Pokud jste ve 3D kině nikdy nebyla, hodláte ho někdy navštívit?

Reklama