Čtu si erotické jiskření na Ženě-in i jinde a propadám skepsi. Já takové šťavnaté dobrodružství asi nikdy neprožiji. Jsem totiž v oblasti sexu totální smolař. Není to přitom tím, že bych se ke svému štěstí stavěla zády. Jsem zvídavá a učenlivá a nápaditá, ale tak nějak to nedopadá…

Začalo to ve 12 letech, kdy jsem ve sprše poprvé přišla na to, že s tím, co mám dole, se dají dělat i jiné věci, než čurat. Neviděla jsem na tom rychlém mytí nic špatného. Ve 14 letech jsem ve filmu viděla milostnou scénu a ty jejich směšné pohyby mi přišly takové….takové.…sakra.…povědomé!!! Najednou mi sepnulo. Dva roky dělám něco, o čem si myslím, že je nevinné „příjemné mytí“ a přitom je to.....fuuuj, masturbace! Ten pocit obrovské viny a hanby! Byla jsem v šoku asi týden a přísahala, že už to nikdy neudělám. Hoďte kamenem ti z vás, kteří byste ten slib dodrželi!

Pokračovalo to v 17 letech mým prvním sexem. Já, ani můj první, Karel Kára, jsme netušili, jak má sex vypadat. Z filmů jsme věděli, že poprvé to musí být romantické, že se na to musí jít něžně a že se k sobě máme přitisknout a dělat pohyby. Bála jsem se, že to bude trapas, a zároveň už to chtěla mít za sebou, abych se mohla srovnávat s prsatou Helenou od nás ze třídy.

Den D, hodina H - Karel se tak nějak přitlačil tím, co měl dole tam, kam si myslel, že by se přitlačit měl, a zeptal se, zda to nebolí. Nebolelo, protože byl teprve na kraji cesty (což netušil). Pak udělal pár pohybů, prohnul se, pode mnou se udělalo mokro a on slavnostně řekl: “Ahoj Ženo!“ Chvíli jsem na něho nechápavě zírala. Abych nepokazila romantickou chvilku, mile jsem se usmála a neřekla nic. „Kvůli tomuhle se dělá takový humbuk?" myslela jsem si zklamaně, „fakt se jenom tak zatlačí a jakmile je pod vámi mokro, proběhl sex?!" Tehdy jsme já ani Karel netušili, že se TO TAM má zastrčit celé.

Zjistila jsem to s Tomášem. Tomáš byl bodrý chlapík z Moravy, po kterém šílely všechny holky kolem. Chtěla jsem na něho zapůsobit, a tak jsem se stylizovala do role sexuální bohyně, která už všechno zná a od které se může jedině něco naučit. Možná jsem nebyla přesvědčivá, protože se mě těsně před aktem ještě ptal, jestli opravdu už nejsem panna. „Pche,“ odvětila jsem a potáhla z cigarety, „mi nevěříš, nebo co?“ Tomáš pokrčil rameny a jedním prudkým pohybem vrazil svých pětadvacet centimetrů zespoda na můj žaludek. Vykřikla jsem, do očí mi vhrkly slzy a cigareta mi spadla do vlasů, které se začaly škvařit. Později jsem mu na jeho žádost podrobně popsala svoji sexuální zkušenost s Karlem. Hladil mě ve spálených vlasech a říkal, ať se nebojím, že mě všechno naučí.

Zůstala jsem s ním dva roky. Byl zvláštní tím, že sex s ním byl vždy na celou noc, a pořád to šlo, šestkrát za tu noc bylo podle něho normální. Po dvou letech jsme se pro jeho nevěry rozešli (kanec jeden).

Na jeho místo nastoupil věrný Petr. Petr měl z neznámého důvodu komplex méněcennosti, kvůli kterému se s ním muselo jednat velmi opatrně a jemně. Náš první sex byl nádherný. Byla to vášeň, Petr byl nadšený a sám překvapený svým supervýkonem. Uznala jsem, že je fakt pašák. Jak jsem byla zvyklá od Tomáše, po deseti minutách jsem se k němu začala znovu tisknout.

„Počkej miláčku, teď ještě ne, ale ráno se zase krásně pomilujeme, ano?“

„Jak ráno, to je jako všechno, TY to děláš jen jednou???“ zeptala jsem se udivená a naštvaná.

„No já nevim…tak… normálně ne?“ řekl nejistě.

„Víš kolikrát se to dělá normálně, Péťo? Minimálně čtyřikrát!" srovnala jsem ho zasvěceně.

Petr skončil u psychologa. Nechápala jsem, proč už mě nechce vidět. Až prsatá Helena mi řekla, že šestkrát to nedělá nikdo, že i ti nejlepší borci udeří maximálně třikrát za noc a i to je třeba chválit několik týdnů potom.

S Tiborem jsem začala používat prezervativ. Ani jeden z nás s ním neuměl správně a hlavně rychle zacházet. Oba jsme se to chtěli naučit a spěchali na to, protože večer jsme měli jít na diskošku. Trénovali jsme v mém pokojíku, zatímco v obýváku se naši dívali na televizi a co chvíli se ptali, zda si nedáme svačinu. Byli jsme dost nervózní, ale odhodlaní. Celé odpoledne jsme nasazení prezervativu pilně trénovali. Měli jsme na to jednu krabičku o třech kouscích. Až ten poslední se nám podařilo nasadit a nepoškodit. Co teď? Připomínám, že tehdy nebylo jen tak jít do obchodu a koupit další prezervativy. „Nic hele, já to nebudu sundávat, do večera to vydržím,“ mínil Tibor a odešel domů s tím, že se sejdeme v osm před diskotékou. Žel, doma si Tibor trochu pospal a jako vždycky, když se vzbudil, šel ještě se zavřenýma očima na záchod. Čural, čural, zakřičel! Dole se mu udělala obrovská boule, která se bleskurychle zvětšovala s tím, jak čural. Až když s žuchnutím spadla do záchodu si uvědomil, co právě udělal s naším narafičeným prezervativem.

Zůstali jsme spolu několik let. Když jsme se rozešli, hrozně mě to sebralo a načas jsem nechtěla nikoho nastálo, jen na sex. A proč by to nemohl být třeba devatenáctiletý statný stážista od nás z práce? Protože ještě nikdy nikoho neměl, a když jsem se ho při divně zoufalém rejdění u mě v kalhotkách zeptala, co to dělá, řekl, že nemůže najít tu třetí dírku!!! Domníval se, že my holky máme dole tři dírky, a to vedle sebe.

A tak bych mohla pokračovat. Blahopřeji všem vám, co jste zažili něco, u čeho se dodnes rozechvějete. Já své historky využiji maximálně k pobavení přátel na Silvestra.  

 

     
Reklama