banana in

Chcete vědět, jak si chlapi přejí, abyste jim dělala orální sex? Dali dohromady neuvěřitelných 30 způsobů, jaké by partnerka měla znát. Podívejte se na ně, a divte se s námi...

1. Jestliže se partnerka při felaci dáví, zkuste si stoupnout, zatímco ona si sedne na židli. Zároveň ať uchopí váš penis jemně do ruky, čímž si sama bude určovat hloubku zásunu.

2. Některým dívkám se líbí, když je při orálním sexu chytíte za hlavu; mnoha dalším se to ale naopak nelíbí. Raději ověřte orálně (tzn. ústním dotazem).

3. V zájmu co možná nejkvalitnějšího orálního sexu by měla partnerka zaujímat co možná nejpohodlnější polohu. Jinak jí bolestivě ztuhnou svaly krku a zad a bude po ptákách.

4. Je naprosto v pořádku, pokud celou věc chcete zakončit sám ručně. Přesto však do toho nějak zapojte partnerku, aby se necítila úplně zbytečná. Například jí řekněte, že vás hrozně vzrušuje, když se na vás při masturbaci kouká.

5. Nezapomeňte, že chuť vašeho spermatu ovlivňují určité potraviny. Po kari, pivu, chřestu, česneku, cibuli nebo brokolici je semeno téměř nepoživatelné, kdežto po citrusech a ananasu chutná příjemně sladce!

6. Pokud zkoušíte hluboký zásun do krku, nevrážejte jí ho tam jak pominutý, jinak jí spustíte dávicí reflex. A to by vám ho mohla pozvracet. Razanci zásunů musí rozhodně kontrolovat ona.

7. Zatímco vám ho líže a saje, pomozte jí manuálně! Ulevíte jejím čelistem a vyšší rozkoší prospějete i sobě.

8. Jestliže se vám chce před sexem močit, běžte! Protože když je močový měchýř plný, tlačí na prostatu, urychluje nástup a ztěžuje ovládání orgasmu.

9. Dřív než potřísníte svou semennou tekutinou její tvář či jinou část těla, zeptejte se, zda můžete. Třeba to má tak ráda, ale třeba vůbec ne. Alespoň jí dejte příležitost, aby mohla nastavit prsa, otevřít pusu nebo schovat hlavu pod polštář.

10. K posteli postavte vychlazený perlivý nápoj s ledem. Při orálním sexu jí dejte ze sklenice usrknout – hlavně ať pak chvíli podrží limonádu v puse.

Dalších dvacet rad najdete TADY. Co na ně říkáte? Co byste chlapům vzkázala? Provozujete orální sex?

Reklama