Nezáleží na tom, jestli vaše přání uveřejníme, či nikoli. Pošlete dnes svému miláčkovi prostřednictvím našeho denního tématu přáníčko a dostanete od nás 300 bodů do únorové části Věrnostní soutěže!

Nadělujeme body do únorové části naší Věrnostní soutěže (viz odkaz pod tímto odstavcem). Zúčastněte se dnes aktivně denního tématu a dostanete od nás 300 bodů!

Jak na to? Stačí dnes 14.2.2012 do 22.00 hodin zaslat přáníčko pro vašeho milého podle návodu níže na naši redakční e-mailovou adresu a do 24 hodin můžete očekávat 300 bodový nášup do únorové části věrnostní soutěže.

Nezáleží na tom, jestli vaše přání uveřejníme, nebo ne – body ale máte jisté! Jen nesmíte zapomenout, napsat do přání svůj nick zde v magazínu.

Téma dne 14. února 2012: Valenýnské rádio

Pošlete dnes zamilované přáníčko (nebo písničku) a vyhrajte dva balíčky Merci v hodnotě 500 korun!

Přáníčka a písničky pro své partnery posílejte z adresy www.merciradio.cz, kde najdete návodnou šablonu pro jejich odesílání. Přáníčka ale neposílejte přímo vašemu miláčkovi, ale na náš redakční e-mail (viz níže). Do přáníčka nezapomeňte napsat, komu a za co píseň posíláte, a také svůj nick v magazínu ŽENA-IN.cz.

Z přáníček, které k nám do redakce během dneška (14.2.2012) přijdou do 16.00 hodin, vylosuji dvě čtenářky, které odměním výše zmíněným dárkem.

Nejkrásnější a nejoriginálnější přáníčka budu také uveřejňovat jako novinky v magazínu a k nim přikládat pěkné zamilované písničky dle redakčního výběru.

Merci

Reklama