Ve fotovzpomínce čtenářky Denkas se můžete podívat na jeden krásný hrad. Takhle čtenářka po třicet let cestovala do práce...

Krásné snímky zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Denkas...

Cesta do práce? - to už není pravda.

Málem 30 let jsem dělala v jednom podniku, málem 30 let jsem chodila stejnou cestou. Měla jsem to štěstí, že jsem nemusela jezdit, mačkat se v autobuse. Chodila jsem to pěšky, asi 20 minut. Jo a je pravda, že někteří i tuto „dálku“ jezdili autem. Třicet let uteklo jako voda a teď už jsou jen ty vzpomínky.

denkas

Ale taky jsem si i užila v Praze přeplněné tramvaje, narvaná jak sardinka, stojíc na jedné noze. Nebo když jsme stáli na schůdkách ještě ve starý otevřený tramvaji, vystupovali na křižovatce. Ale to už je hodně dávno.

denkas

Všem přeji co nejkratší cestování do práce, která ho bude bavit, ale i živit.

denkas

S pozdravem,
Denkas

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31. ledna 2012: Cestování za prací

  • Dojíždíte za prací?
  • Jste spokojená, že dojíždíte, nebo vás to štve?
  • Jakou vzdálenost musíte při cestě do práce urazit?
  • Platí vám zaměstnavatel výlohy spojené s dojížděním do práce?
  • Jaké dopravní prostředky při cestování do práce využíváte?

Panečku, to je otázek a přitom to téma vypadalo tak jednoduše. No, jsem zvědavý, jak mi na otázky odpovíte. Odpovídejte, prosím, formou příběhů, které budou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a případně i získání dárku: knížky z nakladatelství GRADA - Jak hledat a najít zaměstnání a sladkých tyčinek MILKA ChocoLilaStix (třeba pro obalení nervů při cestování). Dárek obdrží jedna z přispěvatelek k tomuto tématu, jejíž příběh uveřejním. Příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže).

Uzávěrka zasílání příspěvků je 30. 1. 2012 ve 14.30 hodin.

kniha

milka

Reklama