I vlasy potřebují svou péči. Často si za jejich špatným stavem můžeme sami – jedná se zejména o drastické domácí barvení, dále sušení příliš horkým vzduchem, nedostatečná ochrana při žehlení a natáčení, ale i přímé vystavování slunci.

Pojďme se podívat na tři typy, jak kvalitu vlasů opět zvýšit.

 

Ryor1)      Šampon s keratinem

Pokud kvalita vašich vlasů pokulhává, je potřeba jim dodat vzpruhu. Keratin je základní stavební složkou vlasů. Ovšem nešetrnou péčí dochází k jeho narušení a je potřeba keratinovou strukturu obnovit.

Pivní šampon s keratinem (109 Kč) dodá vlasům objem, lesk, pevnost a zajišťuje jejich šetrné mytí i regeneraci. Šampon je vhodný ke každodennímu mytí přírodních i barvených vlasů. 

2)      RyorOdložte kondicionér, zkuste keratin sprej

Vlasový keratin sprej (167 Kč) je výrobek, který při pravidelné péči vlasy intenzivně regeneruje. Kompletně nahradí kondicionér, který vlasy zbytečně zatěžuje a působí pak zplihle. Aplikujte ideálně denně, buď na ručníkem vysušené vlasy, případně i do zcela suchých vlasů. Ocení ho majitele dlouhých i krátkých vlasů.

Ryor3)      Zahustěte vlasy urychlovačem růstu

Urychlovač růstu vlasů - 3 měsíční kůra (348 Kč) neurychlí růst již stávajících vlasů, ale urychlí růstové fáze vlasových cibulek, které zjednodušeně napsáno „odpočívají“. Při pravidelné aplikaci přípravku na pokožku hlavy (ne do vlasů!) dojde k jejich aktivaci a vlasy se postupně začnou zahušťovat. Během 3 měsíců přibude až 28 000 nových vlasů.

Pokud potřebujete poradit, ať už v péči o vlasy či o pleť, neváhejte nám napsat do naší online kosmetické poradny na www.kosmetickyblog.cz.

Přejeme vám hodně zdaru!

Reklama