Vánoce sice ještě neklepou na dveře, ale už se pomalu blíží, je čas pořídit vánoční dárky. Nejvhodnější dárky pro ženy vycházejí z potřeb muže. Protože jenom taková žena je šťastná, která má šťastného manžela...

man

Je tradicí v čase vánočním obdarovávati své blízké. Tyto melancholické přežitky jsou zejména doménou žen. Každá žena by si ale měla uvědomit, že vyžadování a očekávání nepraktických (natož romantických) darů od mužů je holý nesmysl. My muži jsme tu od toho, abychom za vás jednali racionálně.

Tento fakt logicky sklouzává k nepořizování vánočních dárků vůbec a šetření financí na užitečnější věci, což se po zkušenostech ukázalo jako liché řešení. Neobdarovávané ženy se bouří a pořádají drobné domácí bojkoty služeb, ke kterým jsou určeny, některé se dokonce sdružují v genderových organizacích!

V ústředí Šovinistického hnutí vznikl následující materiál, doporučující pět vhodných vánočních dárků pro ženy. Milé ženy, jakožto mluvčí a zástupce Šovinistického hnutí se domnívám, že nebudete mít větších problémů svého majitele přesvědčit k jejich pořízení.

  • Zástěra

Pokud nechce váš pán a majitel za vánoční dárek příliš utrácet (což je správné), nechť vám koupí zástěru. Poselství tohoto jednoduchého kuchyňského vybavení je zřejmé: Kde je dobré jídlo, tam je dobrý vztah. Budete-li tedy svému majiteli dobře vařit, bude o vás s láskou pečovat. Nechte si jako vánoční dárek pořídit zástěru například s nějakým romantickým vzorkem, abyste učinily za dost emocionálním požadavkům vlastního jsoucna - nebojte se, muž tuto pošetilost přehlédne.

  • Žehlička

Dalším vhodným darem je nová žehlička. Studie prokázaly, že ženy, které často žehlí, méně odmlouvají - nemají na odmlouvání totiž čas. Chcete-li zachovat rodinnou pohodu a klid u domácího krbu, zapomeňte na mandl a žehlete, kdykoli se k tomu naskytne příležitost. Váš manžel ocení vámi vyžehlené košile a vás bude hřát dobré svědomí, že jste udělala něco pro jeho pohodlí a spokojenost. K žehlení ale potřebujete dobré vybavení, které vám váš majitel jistě rád pořídí.

  • Umělá vagina

Zvláště v období menzes mívají ženy problém s vaginálním pohlavním stykem. Ale jsou modely žen, které mají obdobné problémy častěji. Pokud mezi takové ženy patříte, nechte se o vánocích obdarovat umělou vaginou. Přijde-li pak na vašeho majitele touha, neodmítejte ho a ve vhodnou chvíli mu vsuňte do ruky vaši umělou vaginu. Každý muž má přirozené právo na uspokojení fyziologických potřeb.

Kam dál? Šovinistický koutek

Kam rozhodně ne! Feministický koutek

Reklama