Poznejte společně nové chutě z Panamy: degustační sada Heffron

Palírna U Zeleného stromu připravila na Velikonoce degustační sadu s oblíbeným Heffronem Original a novými rumy této značky. Uvnitř najdete tři produkty řady Heffron v 0,2l balení. Ochutnat můžete pětiletý rum Heffron s výraznými dřevitými tóny a dozvuky tropického ovoce a desetiletý rum Heffron karamelové barvy s dokonale vyváženou paletou chutí a vůní, oba tyto rumy zrály v sudech po bourbonu. Do třetice nesmí chybět oblíbený rum Heffron Original, se kterým můžete novinky při společné degustaci porovnat.

62385dbc590e8obrazek.jpgOrientační cena: 449 Kč

Pro milovníky rumu: dárkové balení Heffron 5YO se sklenicí
Pětiletý rum od Palírny U Zeleného stromu přichází v novém dárkovém balení se sklenicí. Heffron 5YO se vyznačuje výraznou a zároveň jemnou chutí. Z Panamy putuje tento jantarový destilát do nejstarší palírny v Evropě v pečlivě vybraných sudech po americkém bourbonu, ve kterých zraje pět let. Sudy mu propůjčují jedinečný charakter, který ocení především milovníci sušších chutí.

62385e183a8cbobrazek.jpg
Orientační cena: 399 Kč

Dopřejte si chuť žitné whisky: nová Stará žitná myslivecká Bourbon Cask Reserve
Prostějovská Palírna U Zeleného stromu přidala do své řady Stará žitná myslivecká originální žitnou whisky Stará žitná myslivecká Bourbon Cask Reserve. Tato whisky zraje v malých sudech výhradně po bourbonu, nazývaných hogshead. Díky zrání v tomto typu sudů se vyznačuje jemnou chutí po vanilce s hřejivým dozvukem ovoce. V chuti novinky Stará žitná myslivecká Bourbon Cask Reserve objevíte vanilkový lusk zabalený v medu, bílý pepř a ostružiny s dlouhodobě trvající sladkou dochutí.

62385ebc8393cobrazek.jpg
Orientační cena: 359 Kč


62385d798e315obrazek.jpg