Celý nákup přivezou až k vašim dveřím

642abb0a5a0b8obrazek.jpg

Také vám už počasí připomnělo, že zima za sebou pomalu pálí mosty, a cítíte ve vzduchu příchod jara? Pokud je vaše odpověď ano, znamená to jediné, blíží se Velikonoce. A pakliže je a jejich přípravy chcete strávit bez zbytečného stresu, poradíme vám, jak na to. Vše, co k těmto svátkům potřebujete, najdete v té nejlepší kvalitě na jednom místě online přímo v Tesco Velikonoce. Zvládnete tak vše objednat levou zadní jen s telefonem v ruce a přes mobilní aplikaci.

Kurýři vám nákup přivezou až k vašim dveřím, a to klidně i na poslední chvíli třeba v den, kdy si zboží objednáte. A pokud jste nebo se hodláte stát členem programu Tesco Online Club, získáte i spoustu výhod, třeba dvojnásobek Clubcard bodů po dobu prvních tří měsíců členství, rezervaci doručovacích slotů až 4 týdny předem nebo bezplatné doručení až k vašim dveřím. S Tescem si Velikonoce opravdu užijete.

Když už tradice, tak se vším všudy

642abada52a7cobrazek.jpg

Samozřejmě, k vydařeným svátkům patří i dobré jídlo a pití. Tradiční je například nádivka z uzeného masa, pečený mazanec nebo sladký beránek. Jděte velikonoční náladě vstříc a vyberte si ve výhodných nabídkách už nyní, objednejte si zboží v klidu u počítače nebo telefonu a vyzvedněte si ho díky další Tesco službě Klikni+Vyzvedni cestou domů z práce. Vybrané produkty vám přímo v jenom z jejich kamenných obchodů pečlivě vyberou pickeři a vy už si je jen vyzvednete na vámi zvoleném místě.
Rádi své příbytky zdobíte a chystáte si atmosféru Velikonoc se vším všudy, tedy i s dřevěným zajíčkem a s jarní květinou na stole? Pak v široké nabídce velikonočních nákupů v Tescu rozhodně uspějete. V jejich sortimentu najdete i velké spektrum tematických dekorací. A až vám na dveře zaklepou koledníci, budete pro ně mít v proutěném košíku připravené sladkosti a cukrovinky.

642abb234eb6ablobid0.jpg

Ven jen do přírody

Nezapomeňte, že na Velký pátek se otevírají skály. A protože díky online nakupování v Tescu budete mít vše pohodově nachystáno, můžete v klidu vyrazit do přírody hledat poklady, lámat proutky na pomlázku a trhat kopřivy do nádivky. Jinak samozřejmě zůstaňte v klidu svého domova a koledujte „Hody, hody doprovody, dejte vejce malovaný, nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý, slepička vám snese jiný.” Vždyť dodržování zvyků a tradic je tak krásné.

A nakonec pro vás máme připravenou soutěž o jeden e-kupon v hodnotě 1 200 Kč na Tesco Online nákupy.

Co dalšího kromě skvělého jídla i pití ještě nakoupíte ve speciální velikonoční nabídce Tesca?
a) pěkné počasí

b) dekorace
c) větvičky na pomlázku

Soutěž byla ukončena, výhru získává uživatelka s nickem: martinek15. Gratulujeme! Všem děkujeme za účast a přejeme krásný den!

642ababf74c56obrazek.jpg