Ne jeden, ne dva, ale hned tři různé styly líčení. 3-stylovou řasenku od ASTOR nyní můžete mít také v černočerné a 3D Vision variantě.

Klasická 3-stylová řasenka kombinuje dvě vysoce účinné formule a dva různé speciálně navržené kartáčky do jediného balení, s nimiž dosáhnete tří různých stylů nalíčení. První konec prodlouží vaše řasy až o 60 % a krásně je oddělí. Druhý konec až 15x zvětší objem. A pokud použijete oba konce naráz, získáte maximální délku i objem a dosáhnete tak efektu umělých řas.

Nyní přicházejí dvě nové varianty 3-stylové řasenky – černočerná a 3D Vision.

Černočerná varianta
Po této variantě sáhněte, pokud toužíte po maximálně černých řasách. Obsahuje totiž dvojnásobné množství černých pigmentů pro ještě sytější barvu. Hodí se pro výrazné líčení s důrazem právě na řasy. Od klasické varianty se odlišuje stříbrným potiskem na černém podkladu.

3D Vision varianta
3D Vision varianta Vám pomůže získat 3D vzhled řas! Její první konec obsahuje super prodlužující formuli a aerodynamicky zahnutý kartáček pro prodloužení, rozšíření a rozvinutí řas. S druhým koncem docílíte okamžitého objemu a nadzvednutí řas, což zajistí ultra objemová formule a patentovaný nazdvihující kartáček. Pokud použijete konce oba, docílíte úplné 3D expanze řas! 3D Vision variantu lehce poznáte podle stříbrné barvy obalu. 

Orientační maloobchodní cena je 249 Kč / 299 Sk

(od června do července 2007 platí akční cena 199Kč / 249 Sk).

Reklama