Nejen Ozzyho Osbourna vám nechává zahrát posluchačka Mio. Okoštujte také Lucii a Nightworks. Mátze naladěné rádio ŽENA-IN.cz a hrajeme vám písničky na přání. Takže hurá na to!

Posloucháte rádio ŽENA-In.cz! Odvažte se s písničkami, které vám nechává, milé posluchačky, zahrát jedna z vás - posluchačka Mio.


Ahoj Kubo, ahoj ženy-in,

3 písně... slovy klasika Cimrmana se nabízí dotaz: „A není to málo Antone Kuboviči???“

Dobrá... Horko těžko uvedu 3, které jsou mé hodně oblíbené, ale zároveň podotýkám, že jich je asi tak milionstopadesátšestkrát víc..

První:

Lucie - Dotkni se ohně

Pro mě srdcová záležitost - hudba mého raného mládí (teda i teď toho pokročilejšího :-)) ) při letošních Andělech má fanynkovská duše zajásala, když všechny 4 spatřila na jednom jevišti při přebírání ceny. Krásná představa, kdyby se spolu opět dali dohromady..Zřejmě ale asi nereálná.

Druhá:

Ozzy Osborne - Dreamer

Docela Ozzyho žeru, on zas žere netopýry. No každej jsme nějakej.
Na tuto jeho skladbu mám dost osobní vzpomínky - před 8 lety, když se ze slečny mio stala paní mio, mi ji zazpíval sám Ozzy. Ano, toho teplého červnového večera, v zahradě malého brněnského hotýlku přišel ve svých lennonkách, s vlasy spuštěnými podél obličeje a v jeho dlouhém černém kabátě (mu muselo být dost horko). Co na tom, že mi trochu připomínal tehdy mého 17letého, na veřejnosti pěvecky debutujícího synovce..Byl to Ozzy!... a skvělej!!

Třetí:

Nightworks - Drevosústruhár

Něco z poslední doby.. Na Vojtu Dyka se nejen dobře dívá, ale taky se hezky poslouchá..a vůbec jsou Nightworks fajn..a pobaví:

Vaše Mio

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2011: Rádio ŽENA-IN.cz

Tentokrát si v magazínu budeme hrát na takové malé rádio!

  • Pošlete mi tři odkazy na vaše oblíbené písničky umístěné na serveru YOUtube!
  • Napište ke každé krátký komentář, proč se vám líbí a proč ji chcete čtenářkám pustit.

Podmínkou je, že písničky musí být umístěny na serveru YOUtube - jiná videa bohužel na našich stránkách přehrávat neumíme. Za svůj písničkový nášup můžete získat jako dárek nové cédéčko Aprílová škola autora Jiřího Žáčka, které pro Supraphon namluvil Vojta Dyk a další přední umělci...

Své příspěvky posílejte 4. dubna 2011 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu redakce. Nezapomeňte v předmětu uvést heslo (viz níže)...

POZOR! Poslouchejte dnes pečlivě naše rádio - písničky se pokusím neopakovat...

 

Reklama