Také každý rok tápete, čím potěšit babičku s dědou, kolegy v práci, nebo vám chybí pro manžela ještě pomyslná „třešnička na dortu“? Máme pro vás tipy – a to hned 3! Nejen, že si s vašimi blízkými užijete chvilku napětí, ale také se spolu s nimi můžete radovat z výhry. A ne malé.
 
Adventní kalendář jinak
Drží vaše nejlepší kamarádka zase dietu? Potěšte jí dárkem, ze kterého určitě nepřibere a navíc ji může potěšit až miliónová výhra. Originální adventní kalendář všem zkrátí čekání na Vánoce a je tak ideálním dárkem třeba k Mikuláši. Zkusíte štěstí?Netradiční překvapení
Jestli už pro Vaše blízké máte hlavní dárek, ale rádi byste k němu přidali ještě nějakou maličkost pro radost, zkuste to se stíracím losem Štědré Vánoce. Netradiční dárek zajistí pod stromečkem momenty překvapení a pobaví celou rodinu. Obdarovaný může pod stromečkem vyhrát například jednu z tisíce desetitisícových výher, či hlavní výhru až 10 milionů korun. Nebylo by krásné si na Vánoce setřít jednu z výher?

Stírací Vánoční přání
Papírová vánoční přání jsou tradiční a krásnou připomínkou pro vaše blízké. Zkuste jim letos popřát ve velkém stylu.
Stírací los
Vánoční přání od Sazky můžete poslat poštou, přiložit k dárku, věnovat osobně, tajně vložit do kapsy kabátu, nebo… Je to jen na vás. Ať už to uděláte jakkoliv, s Vánočním přáním od Sazky určitě zabodujete.
Osobní přání můžete vepsat přímo do losu Vánoční přání a až jej obdarovaní pak setřou, možná na něm objeví až milion korun.

Reklama