Možná tak, jako my, se s názvem Biofáze setkáváte poprvé. Co tedy znamená?

Spočívá v enzymatické regeneraci pleti, která napomáhá ke zmírnění podráždění pokožky, zanechává ji projasněnou a zářící zdravím.

Obsahuje tři obnovující séra různých účinků, a tudíž je Biofází hned několik. Na aknózní pleť, hyperpigmentaci, ochablou pleť, ale také na citlivou.

A jaké jsou výsledky po 6. týdnech používání Biofáze pro citlivou pleť? To se dozvíte v následující recenzi!

Žaneta Podlahová

Poslední dobou jsem měla pocit, že má pleť potřebuje akutní regeneraci, především ji dodat hydrataci a sjednotit její barevný tón. V zimě hodně trpí kvůli nedostatku slunce a hojení občasných nedokonalostí v podobě pupínků a červených stop po nich trvá v tomto období o dost déle než v létě.

Přemýšlela jsem i o ošetření pleti pomocí plazmaliftingu, který pomáhá k revitalizaci pleti. Dostala se mi však pod ruku Biofáze od Nobilis Tilia. Obnovující séra Biofáze jsou rozdělena do šesti sad, které řeší šest nejčastějších problémů pleti. Každá sada obsahuje vždy sérum Geranium a sérum Tymián, třetí sérum už je určeno na konkrétní problém. Já jsem si vybrala Levanduli, která je určena na citlivou pleť, kterou mám. Levandule je známá i pro své čisticí účinky a pomáhá s problematickou pletí, takže jsem od Biofáze prvotně očekávala sjednocený prozářený vzhled pleti, bez žádného pupínku.

Aby se dostavily slibované účinky, musí se striktně dodržovat postup. Je zapotřebí používat séra v přesném pořadí: Geranium, Tymián a poté poslední sérum na konkrétní problém, tudíž u mě Levandule. Vždy se dodržuje 10minutový interval mezi jednotlivými séry. Po dokončení posledního můžete aplikovat svůj oblíbený krém či pleťový olej, ale nemusíte. Záleží, jak vám textura séra sedne na vaší pleti. Já osobně jsem po poslední aplikaci séra Levandule použila ještě konopný olej. Proceduru jsem si užívala večer a vnímala jsem ji jako kosmetický rituál, jelikož obsah éterických olejů v jednotlivých sérech dělá dobře pokožce, ale také i mysli. Celý proces tedy trvá 30 minut, což někomu přijde mnoho a v dnešním uspěchám světě je to pro někoho až na obtíž. Věřte, že hned pak po první aplikaci si tu večerní půlhodinu pro sebe rády vyčleníte. Stačí mezi působením sér sledovat oblíbený seriál nebo číst poutavou knihu a nezapomenout hlídat si hodinky, nebo si stačí nařídit budík, tak jako jsem to praktikovala já. Upřímně jsem se vždy těšila, až se večer, po celodenním pracovním shonu doma odlíčím a můžu aplikovat tento rituál.

Geranium mi pleť krásně prokrvil a zahřál, ale ne natolik, aby to bylo nepříjemné. Po 10 minutách přišel naopak chladivý efekt od séra Tymián. Levandule pak celou pleť zklidnila a zahalila ji do éterické vůně a klidu.

Ihned po první aplikaci jsem pocítila, že je pleť vypnutější, což jsem ani neočekávala, ale dostavil se i efekt prozářené pleti, a to doslova okamžitě. Sjednocenou pleť jsem zaznamenala po zhruba 6 týdnech používání. Rozhodně doporučuji, je to ten správný refresh pleti.

Večerní rituál, na který se budete každý den těšit.

Více informací o Biofázi naleznete zde.

Reklama