V rámci naší akce pro maminky spojené s testováním bezdotykového teploměru Cemio Metric 308 SMART vám přinášíme první hodnocení maminek. Testuje celkem 20 maminek, našich čtenářek a také redaktorek – maminek.

Zde jsou jejich recenze:

Ivana, děti Jáchym, Johanka a Rozárka (4 měsíce, 1,5 a 3 roky)

Teploměr je u nás potřeba každý den, proto jsem testování teploměru Metric 308 SMART uvítala.

Velice rychle a přesně měří a děti si ani nevšimnou, že jim měřím teplotu. Výhodou je i měření teploty mléka, vody, čaje i vody ve vaničce. Je to úžasný pomocník, který se opravdu vyplatí. Určitě ho doporučím i kamarádce.

 

fotoJana, dcera Terezka 1 rok

Mám dvacetiměsíční dceru Terezku, nemoci se jí zatím celkem vyhýbají, zatím jsme zažili nějakou tu rýmu, horečku pouze po očkování. Občas člověk i přesto teplotu měří, když si není jistý, vše jsme zvládali s klasickým teploměrem. Sice nic moc, dcerka už není úplně miminko, má sílu a spoustu energie, někdy ji udržet na měření teploty v zadečku bylo náročné, ale jak říkám, nebylo to tak často, tak jsme to zvládali s klasickým teploměrem. 

Nedávno ale dostala velké horečky, teplota šplhala až na 40 stupňů a znáte to, měříte každou chvíli v naději, že teplota klesne. Druhý den už jsem nevydržela a koupili jsme bezkontaktní teploměr. Nejdříve mi to moc nepomohlo, spíše naopak, měřil o stupeň více než klasický. Později jsem ho používala jen pro orientaci a pro větší jistotu jsem stejně měřila normálním teploměrem. Z horeček se nakonec vyklubala šestá nemoc, kdyby to člověk věděl na začátku, byl by klidnější, ale takhle se člověk bojí, to zná asi každá máma. A situace s měřením teploty mi teda moc nepřidávala, vlastně jsem pořádně nevěděla, jak vysokou horečku dcerka má, jestli klesá nebo stoupá, žádná jistota.  

Krátce poté jsem se přihlásila do testování teploměru Cemio Metric 308 SMART, opravdu mě zajímalo, jestli existuje teploměr, který měří přesně a mohla bych se na něj v podobných situacích spolehnout. V době testování naštěstí Terezka nemocná nebyla, i tak jsem ho ale řádně vyzkoušela. Oproti mnou používanému teploměru naměřil po pár sekundách stejnou teplotu, to mě přesvědčilo, že měří dobře. Navíc lze nastavit individuální odchylku, to jsem taky neznala a přijde mi to jako velmi dobrá funkce. Dalším kladem je opravdu velká rychlost a ovládání už by snad ani nemohlo být jednodušší. Vyzkoušela jsem i měření teploty vody při koupání a měření teploty mlíčka, to jistě ocení maminky novorozeňat, chvilku trvá, než to člověk správně odhadne. Tyto funkce jsou už jen takovým bonusem, nejzásadnější výhodou je bezesporu jednoduchost měření teploty dítěte, nemusí se svlékat, rozbalovat plínka, a hlavně je to bez stresu pro dítě i maminku. O měření teploty v noci, kdy se miminko ani nemusí budit, ani nemluvím.

Našla jsme si cenu tohoto teploměru, i ta mi přijde velmi příznivá, mám pomalu dvakrát dražší a je mi celkem k ničemu. Tento můžu s klidným svědomím doporučit.

 

Ivana, vnučka Kristýnka 1 rok

dítě

Díky Ženě-in jsem měla štěstí a možnost testovat teploměr Metric 308 SMART od firmy Cemio. Testovala jsem hlavně na své vnučce měřením její tělesné teploty, teploty mléka v lahvičce a teploty vody ve vaničce. Ostatní členové rodiny teploměr také vyzkoušeli. Měřili nejen tělesnou teplotu, ale i vodu ve vaně, teplotu předmětů, jídel, nápojů a syn s manželem dokonce teplotu svého oblíbeného piva...

S teploměrem se dobře měří, je lehký, rychlý, display je podsvícený a dobře čitelný, má paměť na předchozí měření a velkou výhodou je, že se sám vypne při nečinnosti a tím šetří baterii.

Za naši rodinu mohu říct, že nás mile překvapil a myslím, že by neměl chybět v žádné domácnosti.

 

Martina, dvojčata Vilém a Stela 6 měsíců

Tento teploměr je opravdu bezkonkurenční, jsem ráda, že jsem měla možnost ho otestovat. Vzhledem k tomu, že mám dvojčátka, tak se obávám, že když začne být jedno nemocné, druhé se od něj hned nakazí. Takže případné kontrolování teploty teploměr rychle a snadno zvládne. Nadchlo mě jednoduché ovládání, jen namíříte, zmáčknete a hned znáte teplotu (čehokoli). Rozhodně doporučuji všem maminkám.

 

Anna, syn Matyáš 2 roky

Jsem ráda, že jsem mohla otestovat bezdotykový teploměr Metric 308 SMART. Oceňuji na něm spoustu vlastností. Dítě můžete měřit bez toho, aniž byste ho vzbouzela, dokáže měřit nejen tělesnou teplotu, ale i teplotu věcí, jídla i vody. Cena teploměru je velmi příznivá a s manželem uvažujeme, že si ho domů pořídíme. Plánujeme druhé miminko, takže by se nám tato vymoženost velmi hodila.

 

Teploměr Metric 308 SMART, zástupce těch nejmodernějších bezkontaktních teploměrů dokáže měřit teplotu okolních objektů. K čemu se vám to bude hodit?  Můžete měřit teplotu mléka v lahvičce, vody ve vaničce a vlastně všeho co vás napadne. Teploměr tak získává úplně nový rozměr a stává se plnohodnotným pomocníkem v domácnosti během nemoci, ale i mimo ni. Více na  www.cemiosmart.cz.

cemio

Brzy se můžete těšit na hodnocení dalších maminek, které dostali teploměr Metric 308 SMART k vyzkoušení.

Čtěte také:

Reklama