Také čtenářka Malinke-kote patří mezi odpůrce televize v ložnici, a to i když ji tam vlastně celý život má. Nebo snad právě proto? To už si přečtěte v jejím příspěvku k tématu...

Dnes hrajeme takové televizní utkání. Rozdělili jsme magazín na tým lidí, co mají televizi v ložnici, a na tým, který ji tam mít nechce. Zatím to vypadá, že vyhrají odmítači televize.


Přeji všem pěkný den,

jak je to u nás televize a ložnice? Každý si to vezme jinak, protože u nás v bytě 1+1 se těžko dá dát televize a ložnice zvlášť. Takže my televizi v ložnici máme, protože jaksi u nás funguje ložnice a obývák v jednom. Ale až si budeme moci pořídit větši byt tak určitě v ložnici televizi mít nebudu. Nevím, ale nepřijde mi to vhodné. Televize by měla být v obývacím pokoji.

Když si vezmu byt u našich tak tam máme televizi v každém pokoji. V mém bývalým pokoji je televize, v obýváku i v ložnici. Tam měla ještě nedávno sestra pokoj než se odstěhovala. Dokonce mají i v kuchyni malou přenosnou televizi. Sestra ta má také v obývacím pokoji i v ložnici televizi. Možná v jednom je to dobré, že když se chtějí oba koukat na něco jiného tak si každý zaleze do jedné místnosti ale u nás je to úplně zbytečné. Ani jeden na televizi nekoukám. Jak už všichni víte, tak já si pustím pouze Ulici a zase to vypínám. Občas se podíváme na nějaký pěkný film večer, ale to je opravdu minimum. Takže tu televizi tady máme na okrasu.

Proč vlastně nechci v ložnici televizi? Nepřijde mi to jako dobrý nápad. V ložnici se odpočívá a ne aby se tam koukalo na televizi. Televize by měla být normálně v obývacím pokoji nebo v dětském pokoji. Sice to se také bere dá se říct i jako ložnice, ale to je zase jiný případ. To je trochu jiný způsob prostoru. Tam děti tráví větší část svého života a tak by tam televize měla být. V ložnici přeci jen člověk tráví čas jenom když spí, takže mi přijde zbytečně tu televizi tam mít.

Užijte si dnešní den, snad nebude zase pršet. Chystáme se jako každý jiný den na zahradu. Dnes zrovna slaví přítelovo babička narozeniny tak snad budeme mít zase i ty domácí hamburgery. To bude zase dobrota :-)

Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Soutěž: Kde stojí TV vysílač?

soutez

Téma dne 11. června 2012: Je televize v ložnici dobrý společník?

  • Máte v ložnici televizi?

Máte-li...

  • Co byl důvod, proč jste si ji do ložnice umístili?
  • Napomáhá vašemu milostnému životu, nebo mu škodí?

Nemáte-li...

  • Uvažovali jste o umístění televize do ložnice? A proč jste se rozhodli, že ji tam nedáte?

Vidíte, otázek k tomuto tématu se nabízí mnoho a jistě jsem všechny nevyčerpal. Odpovídat mi můžete i na ty nenapsané otázky, které s tématem TV v ložnici souvisí. Vaše odpovědi formou příběhů očekávám v e-mailové poštovní schránce redakce (viz níže) a prosím o to, aby byly dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Jinak se vystavujete riziku, že nebudou uveřejněné a tedy, že za ně nebudete mít šanci získat pěkný dárek, který tu mám pro jednu přispěvatelku přichystaný. Tím dárkem je: erotická hra pro dva Nevinné hrátky od firmy Albi - abyste hledali inspiraci do ložnice i jinde, než v televizi. A ještě drobnost - uzávěrka zasílání příspěvků je 11.6.2012 v 15.00 hodin. Takže pište, pište...

hratky

Reklama