Hlas pro televizi, a to nejen v ložnici, ale i v obýváku, zaslala čtenářka Věrulinka. Píše dokonce, že bez televize prostě neusne. Proč? To si přečtěte v jejím příspěvku...

Bez televize se nedá usnout. Jak si ale čtenářka Věrulinka vypěstovala tento návyk? To se dozvíte níže přímo od ní...


Zdravím a přeji krásný den všem na ženě-in.

Téma, zda mít v ložnici či ne, bude určitě názorově 50/50.

Patřím mezi jednu polovinu a to, že bez televize málokdy usnu. Zvyk je železná košile. Vysvětlím, jak k mému zvyku došlo.

tv

Když jsem se se třemi dětmi nastěhovala do 3+1, člověk si řekne, byt je velký, ale není. Synovi už bylo 14 let, dceři 11 a druhé dceři 2 roky. Jediné a správné řešení jsem viděla v tom, že dětský pokoj bude obývat syn a ložnici obě dcery. Co tím pádem zbývalo mě a manželovi (dávno ex manžel), no ano, spát v obýváku, kde byla televize. Bylo to v roce 1985 a tenkrát ještě nebyly televize s dálkovým ovládáním a tak se často stávalo, že ráno mě budilo syčení televize a místo obrazu zrnění. Krásně se mi usínalo a najednou jsem zjistila, že když televizi vypnu, nemohu usnout.
Díky za inovaci televizí s přidáním dálkového ovládače a hlavně načasování času vypnutí. Je to super vymoženost, prostě technika jde kupředu a já jsem za ní vděčná. Už mi v noci nesyčí televize a zbytečně nežere proud, i když dnešní televize jsou vymakané a moc si proudu nevezmou.
A došlo vše tak daleko, že jedna nám nestačí, máme dvě a třetí starou na půdě, co kdyby jedna odešla. Byla stará, ale šla, ovšem mě se nelíbila a do ložnice jsem chtěla novou. Ta se mnou div nemluví, ne nadsazuji, ale má program, který se mi po čtyřech hodinách zeptá-tedy napíše na obrazovku, zda chci vypnout, či pokračovat. V případě pokračování, stačí zmáčknout jakoukoliv číslici a ona vysílá další čtyři hodiny.

tv

Další výhodou u nás doma mít dvě televize je, že se občas s manželem neshodneme na programu a tak si každý zalezeme ke svému programu, či filmu a jsme spokojeni oba. Nemusíme se dohadovat, na který program se budeme dívat, kterému dáme přednost.
V dnešní době to nepovažuji za přepych, ale za nutnou potřebu, mít doma dvě televize.
Posílám foto mých miláčků, protože jsem televizní maniak. V obýváku sedím u PC a vedle koukám zároveň na televizi.
A večer závidím všem, kteří nemají mojí závislost na usínání u televize.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. června 2012: Je televize v ložnici dobrý společník?

  • Máte v ložnici televizi?

Máte-li...

  • Co byl důvod, proč jste si ji do ložnice umístili?
  • Napomáhá vašemu milostnému životu, nebo mu škodí?

Nemáte-li...

  • Uvažovali jste o umístění televize do ložnice? A proč jste se rozhodli, že ji tam nedáte?

Vidíte, otázek k tomuto tématu se nabízí mnoho a jistě jsem všechny nevyčerpal. Odpovídat mi můžete i na ty nenapsané otázky, které s tématem TV v ložnici souvisí. Vaše odpovědi formou příběhů očekávám v e-mailové poštovní schránce redakce (viz níže) a prosím o to, aby byly dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Jinak se vystavujete riziku, že nebudou uveřejněné a tedy, že za ně nebudete mít šanci získat pěkný dárek, který tu mám pro jednu přispěvatelku přichystaný. Tím dárkem je: erotická hra pro dva Nevinné hrátky od firmy Albi - abyste hledali inspiraci do ložnice i jinde, než v televizi. A ještě drobnost - uzávěrka zasílání příspěvků je 11.6.2012 v 15.00 hodin. Takže pište, pište...

hratky

Reklama