Čtenářka Andrea je zasloužilou dárkyní krve, letos dosáhne na stříbrnou plaketu. To čtenářka Lenka krev nedaruje tak dlouho a vzpomíná, že se prvního odběru docela bála...

V této novince si můžete přečíst dva čtenářské příspěvky k dnešnímu tématu, které zní: dárcovství krve...


Jsem dárkyní krve, letos dosáhnu na stříbrnou plaketu, začala jsem krátce před tím, než mi kamarádka onemocněla rakovinou, při chemoterapiích pak dostávala krev a já v tu chvíli byla moc ráda, že jsem dárce, protože máme stejnou krevní skupinu a tak jsem měla krásný pocit, že třeba dostane tu mojí krev a můžu jí tím také pomoci.
Andrea


Jsem dárkyní krve, z prvního odběru jsem měla trochu obavy, ale podpořil mě přítel a vše jsem zvládla na jedničku a rozhodně budu pokračovat dál. Dokud mě to můj zdravotní stav dovolí : - )

Hezky den,
Lenka

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 21. února 2012: Dárcovství krve

  • Jste dárkyní krve?
  • Jaký byl váš první odběr?
  • Kolik jste již absolvovala odběrů?
  • A pokud nejste dárkyní – proč? A uvažovala jste o tomto dárcovství?

Své příspěvky mi formou příběhů posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 21. 2. 2012 do 15.30 hodin. Z přispěvatelek vyberu jednu, kterou ocením krásným dárkem: doplněk stravy OptiTensin pro optimální krevní tlak. Pokud ale chcete mít šanci získat tento dárek, ať jsou vaše příspěvky dlouhé alespoň jako tento odstavec textu.

OptiTesin

Reklama