Čtenářka Enka1 poslala velice silné poselství. A vyjádřila ho velmi jasně a stručně. Je jao ušité na příspěvek čtenářky Sisinapipi. Tak jsem si dovolil příspěvky sloučit do jedné novinky...

Kdyby čtenářka Enka1 mohla, jistě by se vrátila v čase a pokusila se nějak potěšit malou čtenářku Sisinapipi...


Jó, kdybych na to měla, je má představa představa oslavy dne dětí jasná.
Prostě bych se snažila udělat radost dětem, kterým ji nemohou udělat vlastní rodiče.
Vím, krátký příspěvek, ale proč kolem toho omílat plno srdceryvných plků.
 
Enka1


Milá redakce za mého dětství pro mě slovo dětský den bylo neznáme. Naši nikdy neuměli žádným slovem čí dárkem dokázat lásku. Vzpomínám si jak se každý chlubil co dostal a kde všude byl na den dětí. Já jsem o to byla ochuzena, snažila jsem se ukrývat slzy, když přišlo na toto téma. Z vlastní zkušenosti vím jak je to hrozný pocit. A proto své děti potěším třeba i jen maličkostí, ale vím že to ocení. Většinou vyrážíme na akci uspořádanou na naší vesnici o dětskou zábavu je vždy postaráno, soutěže o ceny atd. Ale letos no nevím, nevím jak s tím počasím. Ještě nepoznaly kino tak uvažuji, že zajdeme na nějakou pohádku a pak do cukrárny na pořádnou mňamku.

Hezký den,
Sisinapipi

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31 .5. 2013: Jak oslavíte Den dětí?

Napište mi, co chystáte na Den dětí.

  • Vyrazíte někam?
  • Uspořádáte oslavu?
  • Zavoláte si?
  • Něčím své děti překvapíte?

Jsem zvědavý, jak tento svátek vnímáte a kde ho budete trávit. Zda třeba navštívíte některou z hojných akcí, které se nabízí? Anebo Den dětí tolik nehrotíte? Váš příspěvek může vypadat třeba jako takový denní rozvrh. Co uděláte ráno, dopoledne, v poledne, odpoledne, večer...? Zašlete mi ho na e-mailovou adresu redakce, a to nejpozději 31.5.2013 do 15.00 hodin. Jeden z příspěvků odměním dárkovým balíčkem s bonbony HARIBO, kterým určitě potěšíte každé dítě!

haribo

Reklama