O tom, že gayové jsou slušní a prima lidé, píší čtenářky Dispečerka a Vmarta. Rozhodl jsem se tedy jejich příspěvky spojit do jedné novinky...

V této novince najdete hned dva příspěvky. Čtenářky Dispečerka a Vmarta mají na gaye naveskrz kladný pohled...


Hlavní je, jací jsou to lidé, ne?

Sexuální orientaci svých spoluobčanů nijak neřeším. Pro mě je směrodatné, jací jsou to lidé! Pracuji u městské policie a je pro mě rozhodující jestli žijí slušně, pracují, neždímají a neokrádají stát, nekradou, nefetují, neničí cizí majetek, nezřízeně se neopíjejí a nedělají binec na veřejnosti apod. Znám ve svém okolí pár gayů a lesbiček a jsou to docela slušní, milí lidé. Máme tady dokonce jednoho muže, který třicet let žil s muži a na stará kolena oženil se ženou. Možná je to tím, že žijeme na malém městě a tak se zde gayové a lesbičky nijak výstředně neprojevují, ale podle mě patří do té slušné skupiny. Alespoň tady u nás. Ale ať si každý ve svém soukromí dělá co chce, ne? Když se jim to tak libí .... , tak co? Taky bych si nepřála, aby mi někdo kecalal do toho, s kým žiju.

Zdraví,
Dispečerka


Dobrý den milé čtenařky,

ja měla kamaráta gaye, chodil k nám za mím bráchou, i když musím říct bez odezvy. Brácha je hezký kluk, ale ne teplej. Tak jsme měli hodného a moc přátelského kamaráta, bohužel dnes už medzi nami není, ale vždy si na něho s radosti vzpomenu. Byl to vysoce vzdělaný člověk. A jeho orientace nám vůbec nepřekážela. Byl hodný, citový a spolehlivý kamarát na kterého se dalo vždy se vším spolehnout.
Škoda že jsme ho stratili....takových přátel je málo, i když byl jinak orientovaný. Nikdy si k bráchovi nic nedovolil, byl jenom rodinný přítel, a byl moc rád že jsme ho brali takého jaký byl. Je to už mnoho let dozadu v časech totality.
A čím to u něho vzniklo? Ukazoval nám fotky když byl malej...jeho maminka si přála děvče tak moc, že ho oblékala do děvčenských šatiček až do předškolního věku...a to byla příčina proč nesnášel děvčata. Nevím jestli je to možné, ale mi sme se tím hlavu nelámali.
Nevadí mi jestli je človek takovej nebo makovej, vadí mi když je falešný a neupřimný a to nemusí být jenom gay nebo lesbička.

S přáním krásneho dne,
Vmarta

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 12. ledna 2012: Gayové a lesbičky - vaše příběhy

  • Máte kamaráda gaye nebo kamarádku lesbičku?
  • Jak jste se s nimi seznámily a máte s nimi nějakou zajímavou historku?

Své příspěvky na toto téma mi posílejte na redakční e-mail (viz níže). Rozsah příspěvků: Maximální délka není stanovena, minimální je alespoň jako tento odstavec textu. Redakce si vyhrazuje právo, příspěvek neuveřejnit. Chcete-li mít šanci na získání dárku: knížka básniček Hanky Zagorové - Milostně, červený parfém AVON Aspire a zamilovanou tužku na oči, pošlete svůj příspěvek nejpozději tak, aby v redakční poště přistál 12. 1. 2012 do 15.00 hodin.

aspirezagorova

Reklama