Byl to můj pátý partner.

Náš vztah byl z mého pohledu dokonalý, byla jsem i po roce známosti stále zamilovaná. Dokonce chtěl děti, po kterých už tak dlouho toužím.

Na konci vztahu byl chladný, nevrlý - vše skončilo. Sex byl pro něho přeci jen velmi důležitý.

 

Zpočátku jsme začali v posteli opatrně.

Střídali jsme veškeré polohy, největší zalíbení jsme našli v sexu u kuchyňské linky. A i v koupelně na zemi to nebylo vůbec špatné. Někdy se stalo, že jsme sex opakovali i několikrát za den a já byla moc spokojená. Hlavně proto, že byl můj partner ukojený a vyjadřoval mi ohledně sexu samé poklony.

Trvalo nám pár měsíců, než jsme se dostali k sexu orálnímu.

 

Já jsem však nechtěla. Nechtěla jsem to ani od něho, z důvodu, který je zřejmý. Totiž když ty ne, tak já taky nemusím. Nemusím znamenalo nechci, nebudu to dělat, hnusí se mi to, zvedá se mi žaludek. Tohle jsem před partnerem dlouho nevyslovila.

 

Jednou jsem se po opětovném odmítnutí dočkala partnerova výbuchu.

 

On: „Jak to, že to neděláš, všechny mé partnerky to dělaly rády a tobě je z toho špatně. Nejsi normální a ráda mě taky asi moc nemáš…“

Ona: „Mám tě moc ráda. Ani nevíš, jak moc bych si přála, abys byl spokojen. Ale já to prostě nedokážu. Moc mě to mrzí.

On: „Lásko, promiň, já jsem vybuchnul. Nemyslel jsem to vážně, jen jsem měl v sobě najednou hrozný vztek. Je mi to líto, prosím tě, můžeš na to zapomenout? Já tě mám rád a líbí se mi to s tebou i bez toho…“

Ona: „Slibuju ti, že to zkusím. Určitě to zkusím a udělám proto všechno, abys byl spokojenej. Bojím se ale…“

 

Po této v závěru plačtivé scéně jsme oba usnuli v objetí. Měli jsme se skutečně rádi a také proto, že jsem brzy dostála svého slibu. Pokusila jsem se o orální sex několikrát. Dokázala jsem se s tím potýkat, ale vždy jen chvilku. Jednou jsem toho musela nechat, jelikož se mi skutečně nebezpečně zvedal žaludek, po druhé mě zastavil partner. Jak řekl, příliš cítil mé usilovné přemáhání a z orálního sexu vlastně nic neměl.

 

Říkal, že mě má opravdu rád a chce se mnou být. Jenomže už není. Odešel ode mě s tím, že chce být sám. Zanedlouho jsem ho viděla s jinou…

 

 

 

Magazín Žena-in jsem objevila teprve nedávno.

Ihned jsem začala přemýšlet, že vám svůj problém svěřím. Není to pro mě lehké, ale přijímám každou ženskou radu, každou vaší zkušenost.

 

Nevěřím již, že najdu stálého partnera, který se obejde bez orálního sexu. A už vůbec nevěřím, že bude tak skvělý jako ten poslední. 

 

Děkuji za vaši pomoc.

 

 

         
Reklama