Život bez různých antiperspirantů a deodorantů si dnes již nedovedeme představit.
A právě díky tomu máme problémy s jejich výběrem. Nároky stoupají a dnes se již nechceme pouze nepotit a nebýt cítit. Chceme u toho i vkusně a citlivě vonět, chceme nemít skvrny na oblečení a hlavně chceme 24 hodinovou svěžest a ochranu. Ne všechny přípravky nám však naše požadavky splní.

Ovšem pro nové deodoranty Fa to není žádný problém. A ještě dostanete něco navíc.

Vhodný výběr

Pro omezení pocení a ochraně našeho organismu je důležitý vhodný výběr.
Než zvolíte klasický „alkoholový“ deodorant nebo „antiperspirant“, seznamte se s jejich účinky a nepoužívejte je pro jiné než doporučené účely.

Deodorant s obsahem alkoholu účinně bojuje proti tělesnému pachu.
Nepoužívejte ho však v případě, že citlivě reagujte na alkoholovou složku nebo máte nějakou kožní vyrážku.
Pokud chcete omezit množství potu, pak je nejvhodnější antiperspirant. U něj je důležitá příjemná a hlavně nenápadná vůně.
Deodoranty a antiperspiranty se aplikují přímo na pokožku.

V boji proti pocení a následnému zápachu je také důležité se vyhýbat ostrému koření a alkoholu.

Deodoranty Fa Tělová kosmetika Fa myslí i na ochranu před pocením, a proto má novou účinnější recepturu Fa Freshness Control s osvěžujícími látkami.

Nové inspirující antiperspiranty a deodoranty Fa ve formě sprejů jsou díky této nové receptuře skutečnými zásobníky svěžesti. Na jejich účinek se můžete spolehnout v každé situaci.
Účinek antiperspirantů a deodorantů Fa je samoregulující. To znamená, že vám Fa dodá extra porci svěžesti ve chvílích, kdy je to nejvíce potřeba. A to zejména při fyzicky či jinak obtížných situacích.
Princip účinnosti systému Fa Freshness Control spočívá v mikrokapslích, které se v okamžiku zvýšeného pocení otevřou a uvolní vůni, která vám dodá další dávku svěžesti. Když se tělesná teplota stabilizuje, kapsle se opět uzavřou a uchovají si zbývající svěžest pro další využití – a to všechno po celých 24 hodin.

Nové antiperspiranty ve spreji Fa jsou nabízeny ve čtyřech variantách – Oxygen, Crystal, Sensitive a Spring Flower – poskytující chladivou, jemnou a svěží vůni.

Alkoholové deospreje Fa bojují proti bakteriálnímu pachu díky své vysoce aktivní ochranné receptuře. Představují perfektní přístup k výjimečné, dlouhodobé a spolehlivé svěžesti těla. Alkoholové varianty jsou tři – Sport, Aqua a Palm Fresh.
A to není všechno.
Fa nabízí i tuhý antiperspirant, který je vysoce efektivní a svěží s jemným působením beze skvrn. Tuhé antiperspiranty Fa s 24-hodinovým účinkem neobsahují alkohol a jsou velmi jemné k pokožce.
A co je důležité, nezanechávají stopy ani na pokožce, ani na oblečení.
Všechny tuhé deodoranty Fa jsou antiperspiranty a jsou nabízeny ve čtyřech nových variantách – Crystal, Oxygen, Sensitive a pánská vůně Sport.

Ať již zvolíte, kterýkoli výrobek Fa, můžete se spolehnout na účinnou pomoc proti pocení a zápachu. Nové deodoranty Fa jsou skvělou volbou pro vaši svěžest.

Více o výrobcích Fa najdete na této stránce: //zena-in.cz/fa/minisite.htm

         
Reklama