Všichni mluví o magickém prosincovém datu, které má s sebou přinést významné změny, včetně zániku světa a podobné „nesmysly“. Málo už se však mluví o magické trojkombinaci únorových dat. Jaká to jsou?

Převaha dvojek

Narodila jsem se druhého, tudíž bych měla mít ráda tak nějak povědomě číslo 2. Podle numerologie je však mým šťastným číslem číslo 5. Jenže... nedá mi to a u čísla 2 se vždycky pozastavím. Zejména letos v únoru.

Povšimly jste si včerejšího data? 21.02.2012. Zrcadlově stejné. A nejen to. Jedná se o prostřední ze tří po sobě následujících magických číselných kombinací. 20.02.2012 - 21.02.2012 - 22.02.2012.
Třetím dnem, tedy dnešním datem, bychom měli posunout dopředu nějakou zásadní a důležitou etapu svého života.

Vyšlete nahoru svá přání

dvojkaDvojka je číslem velké intuice. Pokud je více dvojek pohromadě, mají velkou sílu a odbourávají vnitřní napětí. Také podporují vnitřní hlasy a vnitřní rozhodnutí. Můžeme to nazvat i jakýmsi šestým smyslem, kterým oplývají zejména ženy.
V těchto třech dnech by nám měl tento šestý smysl napovědět, co dál se svým životem, jakou cestou se vydat. Jedná se totiž o velmi silnou datovou trojkombinaci, která vrcholí právě dnes 22.02.2012.

Pokud jste to tedy ještě neudělaly, vyšlete dnes „nahoru“ svá přání a také své pozitivní myšlení. Ale pozor, pouze pozitivní, žádnou negaci. To by se nám tam pak mohly ty negativní zprávy namnožit a třeba právě onoho 21.12.2012 explodovat.

Děti a svatby

Dětí, které se v průběhu těchto tří dnů narodí, budou po celý svůj život neustále ve střehu a v napětí, ale zase je jen tak někdo a něco nerozhodí a neohrozí.

Na tyto dny se nedoporučují sňatky, neboť mezi partnery by panovalo zčásti vnitřní napětí. V tyto dny žádejte o lásku partnera pouze tam nahoru, ale vezměte si ho raději až o pár dnů později.

datum

Tak nevím, že bych vyslala nahoru nějaké pozitivní přání?
Asi to zkusím. A vy?

zdroj: Velká kniha numerologie a wikipedia

Čtěte také:

Reklama