Aktivní pejskaři dokáží se svými psíky ujít spousty kilometrů. Právě jim je určený projekt, který shromažďuje a představuje nejkrásnější místa v Česku vhodná k psím procházkám.

Tahle nápaditá soutěž má tři kola, přičemž každé bude trvat čtyři měsíce. Právě probíhá první, které končí 30. dubna. Do vyhlášení prvního vítěze tedy chybí již jen necelé dva měsíce! Na www.21nejprochazek.cz postupně přibývají nominované procházky a již nyní zde najdete bohatou galerii, doplněnou fotografiemi a popisky zajímavých míst.

Skvělý nápad
Faktem je, že 21 NEJ procházek inspiruje nejen majitele psů a zároveň objevuje hezká zákoutí Čech, Moravy a Slezska. To je důvod, proč se do projektu vložila také státní agentura CzechTourism. „Projekt podporuje pobyt v přírodě, zviditelňuje krásná místa z pohledu turistů. Zejména se však jedná o akci, která je pozitivní, zajímavá a v Česku zcela ojedinělá,“ řekl pro Ženu-in. cz Petr Kratochvíl, ředitel regionálního odboru agentury CzechTourism.

Může každý
Na webovou stránku www.21nejprochazek.cz může každý vložit a tím pádem nominovat svou oblíbenou procházku se psem - vyplní jednoduchý formulář, doplní fotografie nebo tipy na zajímavá místa v okolí, doporučí restaurace vstřícné ke psům. Nominované procházky pak budou usilovat o hlasy dalších návštěvníků stránky. Každý tak může rozhodnout, která procházka se stane tou NEJ.

Podívejte se, kam se také dá zajít se psem.

Co říkáte na takový psí nápad? Také chodíte na dlouhé procházky, na zajímavá místa anebo jenom po městě?

 

 

Reklama