Péče o ústní dutinu je pro nás důležitým tématem a týká se každého z nás. Protože zubních past je na trhu mnoho, zajímá nás vaše osobní zkušenost, kterou budeme sdílet dál v plánovaném článku, kde zpracujeme jednotlivé recenze testujícíh žen. Do testování se zapojí také naše spřátelené bloggerky a redaktorky. Novinky nás zajímají a zubní pasty s přírodními složkami si nemůžeme nechat ujít.

Pro testování máme připravené novinky ze dvou řad zubních past Signal. Jedná se o zubní pasty z řady Signal White Now Detox a z Signal Nature Elements.

Hledáme celkem 10 žen, co produkty vyzkouší! Jaké zubní pasty Signal budete moci s námi testovat?

Balíček bude obsahovat tyto zubní pasty:

  • Signal White Now Detox Charcoal obsahuje přírodní ingredience, jako jsou jíl a aktivní uhlí. Kombinace těchto dvou neporazitelných složek zajistí každodenní detoxikaci vašich úst a napomůže odstranit skvrny a zažloutnutí zubů.
  • Signal White Now Detox Coco tentokrát kombinuje jíl s extraktem z kokosu. Toto spojení přirozeně odstraňuje nečistoty, je šetrné ke sklovině, detoxikuje vaše ústa a zároveň skvěle chutná.
  • Nature Elements Kokos potěší především ty, kteří chtějí mít přirozeně bílý úsměv a mají rádi kokosovou vůni a chuť. Obsahuje totiž výtažek z kokosu, který je známý pro svoji přirozenou bělící schopnost.
  • Nature Elements s práškem aktivního uhlí má skvělé čistící vlastnosti a vylepšené bělící schopnosti, které odstraňují pigmentové skvrny.
  • Nature Elements s jedlou sodou, rozmarýnem a mátou. Složení poskytuje hloubkové čištění a zvyšuje přirozenou svěžest dechu. Toto jemné složení mísí přírodní oleje se zinkem a má účinnou antibakteriální sílu. Výsledkem je kompletní ochrana obohacená přírodou.

Zubní pasty Signal Long Active Nature Elements přinášejí komplexní péči v boji za krásné zuby, podpořenou přírodními elementy, které vám pomohou s citlivostí zubů, ochranou dásní i přirozeně bílým úsměvem.

Řada White Now Detox přichází v recyklované tubě určené k další recyklaci a bez krabiček pro snížení množství odpadu. Nové zubní pasty jsou vytvořeny na základě klinicky ověřené receptury, která obsahuje 94,5 % přírodních ingrediencí.

Chcete se do testování zapojit? Pak se zúčastněte naší soutěže, ze které vybereme 10 testujících! Nezapomeňte, že pro účast musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená. Také musíte mít ve svém profilu vyplněné kontakty pro případné bezproblémové zaslání balíčku.

Soutěž najdete ZDE

Těšíme se na vaše recenze!

Reklama