obrazek.png

 1. Pejskova měkoučká mazlivá sestřička se postará o to, že učení bude vždy jedna velká legrace. Když se dítě svojí kamarádky dotkne, zareaguje pejskova sestřička tak, že hned spustí veselé písničky a fráze, které vaše maličké naučí víc než 100 základních slov, části těla, barvy, tvary a mnoho dalšího! Srdíčko pejskovy sestřičky dokonce barevně bliká do rytmu hudby! Protože se každé dítě vyvíjí různě rychle, podporuje hračka technologii Smart Stages. Spuntik.cz, 999 Kč.
 2. Chcete, aby vaše děti poznaly hodnotu peněz? Můžete je to naučit hravou formou. Unikátní dětská hra Obchod od Kvída z prostředí reálného života je zavede do světa nákupů, přípravy jídel a hospodaření s rodinným rozpočtem. Při hraní se pobaví předškoláci, školáci i dospělí. Albi, 699 Kč.
 3. Crate Creatures Příšerák se stane spojencem všech správných kluků při vymýšlení klučičích lumpáren. Nejprve je třeba ho vysvobodit z klece. K tomu slouží přiložený šperhák, kterým se otevře zámek a posléze se otevře klec. Tu pak lze opětovně zavřít. Příšerák z klece vyskočí a hned se svému novému majiteli odvděčí legračním „nechutným“ zvukem. Těch umí více než 45. Vydává je při zatahání za jazyk, při jídle nebo při otočení vzhůru nohama. Umí také nahrávat hlas a opakovat nahrávku změněným hrůzostrašným hlasem nebo pozpátku. Při zatřesení dokonce koktá. Na výběr více druhů, z nichž každý má svou unikátní „nechutnou“ vlastnost. Cratecreatures.cz, 1349 Kč.
 4. Rainbow Dash je zpívající superstar ve světě My Little Pony a vy ho nyní můžete získat pro vlastní soukromá vystoupení. Chopte se mikrofonu a zazpívejte si písničky, které znáte právě z populárního filmu nebo seriálu. Rainbow Dash zná 5 různých melodií, které si s ním může užít každá malá princezna od 3 let. Chcete si zazpívat sólo? Tak se do toho pusťte, Ranbow Dash poslouží jako stylový reproduktor pro vaše vystoupení. Se superstar My Little Pony si užijete spoustu skvělé zábavy. Hasbro, Alza.cz, 829 Kč.
 5. Ve hře Perfection je nutné seřadit všechny tvary, kterých je celkem 25 před časovaným výbuchem. Na vložení všech tvarů máte jednu minutu. Vyhrává jen ten nejrychlejší! Ale pozor! Jakmile čas vyprší, ozve se výbuch a tvary vyskočí. Tvary se vkládají do odpovídajících otvorů v zásobníku. Ale pozor, sledujte časovač! Pokud vyprší čas... hra končí! Hráč, který umístí všech 25 tvarů v co nejkratším čase, vyhrává. Děti při hře Perfection můžou cvičit zručnost a soustředění, koordinaci rukou a očí a rozpoznávání tvarů. Mladší hráči si můžou zahrát i bez časovače. Hra oficiálně patří do kategorie Mensa her, které rozvíjejí dětské zručnosti. Kromě dětí si hra určitě najde zájem mezi dospělými, pro které to bude také oříšek! Hasbro, Alza.cz, 679 Kč.
 6. Rychlý jako rys 350 obrázků - mezinárodně nejprodávanější rodinná hra, která odhaluje, kdo má nejsilnější zrak a nejrychlejší reakce. Kdo je bystrý jako rys vyhrává. Jedná se o jednoduchou, srozumitelnou, rychlou a zábavnou hru. Podporuje u dětí (a nejen u nich) koordinaci ruka-oko, pozorování a rychlost a také socializaci. Díky výměnným dílům desky je hra pokaždé jiná. Hrackyprovsechny.cz, 501 Kč.
 7. Nepostradatelná výbava pro malé i velké slečny. Super kosmetické kolekce splňují vše, co mají holky rády. Tetování, co má styl, rtěnka, která mění barvu i barevné křídy na vlasy, které vykouzlí nový účes během chvilky. Samozřejmě nechybí nehtové studio s úžasnými laky a zdobením. A pokud sháníte opravdu super dárek do dívčí vánoční nadílky, vsaďte na velký kosmetický set Mořská panna. Výrobky Make It Real jsou šité na míru dívkám od osmi let. Pompo.cz, od 129 Kč do 550 Kč.
 8. Klíčové benefity pistole Nerf Infinus:
  * Speed-Load systém nabíjení vám umožní doplňovat zásobník, aniž byste ho z blasteru museli vyndávat
  * Díky elektronické kontrolce uvidíte stav střeliva i to, zda je pistole připravená pálit
  * S obřím zásobníkem na 30 šipek v klidu vystačíte i při dlouhých přestřelkách
  * Šipky nemusíte dokupovat, jsou již běžnou součástí balení
  Hasbro, Alza.cz, 829 Kč, 1999 Kč.
 9. Kovová stavebnice MALÝ KONSTRUKTÉR je nejlepší dárek pro kreativní děti, pro začínající i pokročilé malé montéry a techniky od 8 let. Tatínkové se k nim mohou přidat. Při montáži můžete sestavit nejen kamion, ale také dalších 9 úžasným modelů. Stačí si vybrat, který chceš. Obří stavebnice obsahuje dost dílů, aby si zkusil postavit i zcela vlastní „vynálezy“. Montáž modelů rozvíjí jemnou motoriku, polytechnickou zdatnost a kreativitu a logické uvažování. Pexik.cz, 1198 Kč.

5bdac65571210obrazek.png

 1. Závodní stylové retro auto - odrážedlo pro malé závodníky a závodnice. Maybebaby.cz, 3400 Kč.
 2. Zábavná česká rodinná  hra Farao Tajemství prastaré hrobky z archeologického prostředí pro 2 - 6 hráčů od osmi let. Najděte v útrobách pyramidy tajné nápisy a odhalte tajemství Imhotepovy hrobky. Pozor však na nástrahy, které vás po cestě čekají. Variabilní hrací plán, 2 herní náročnosti malá/velká pyramida, mnoho zábavy. Dino, 649 Kč.
 3. Hračky od americké značky GuideCraft jsou určeny dětem již od 18ti měsíců po starší předškoláky. Děti si procvičují sluch při hře se zvukovým pexesem. Třídící barevné válečky jsou skvělé pro učení a procvičování barev. Váhové cylindry u dětí rozvíjejí jemnou motoriku a hmat. Pro ty nejmenší je tu hrací systém Grippies, který kombinuje u dítěte hmatové vjemy, prostorovou představivost a cit pro rovnováhu. Kidtown.cz, 1026 Kč.
 4. Máte rádi chlupaté a opeřené kamarády? Teď si je můžete vyrobit ve zverimexu Town Pet Store. Pomozte této majitelce obchodu, která miluje zvířata, naplnit její obchod všemi úžasně barevnými stvořeními, jaká si jen dokážete představit. Mall.cz, 398 Kč.
 5. ROB-B2 přinese dětem spoustu zábavy. Bavit určitě bude jak kluky, tak holčičky. Reaguje na 15 hlasových povelů, pohybuje se do všech stran, umí tancovat, střílet, ale třeba i měřit okolní teplotu. Navíc dokáže velmi poutavě vyprávět o planetách sluneční soustavy, takže se děti mohou při hře i mnohému přiučit. Robota je také možné ovládat přiloženým dálkovým ovladačem. Bambule, 2000 Kč.
 6. Oboustranný aktivní box pomůže nejmenším dětem objevovat svět. Má mnoho pohyblivých prvků, ozubená kola, zrcátko a je krásně barevný. Děti se učí pojmenovat zvířata na každé straně boxu. Hračka je vhodná pro děti již od 10 měsíců. Agatinsvet.cz, 811 Kč.
 7. Malé děti často po svých rodičích žadoní nějakého zvířecího mazlíčka. Pokud se vám však nechce hned pořizovat živé zvíře, zvolte alternativní metodu - interaktivního pejska Rickyho od FurReal. Pejsek Ricky je skoro jako opravdový pes: umí štěkat, kňučet, vrtět ocáskem, dávat pac a dokonce na svém čumáčku udrží i kostičku. Ricky toho umí však ještě mnohem více - zvládá až 100 kombinací zvuků a pohybů, a tak děti pokaždé překvapí něčím novým. S pejskem Rickym od FurReal si mohou hrát děti již od 4 let, dobrou společnost ale udělá i někomu staršímu, komu v životě chybí čtyřnohý přítel. Hasbro, Alza.cz, 3499 Kč.
 8. Perfektní edukativní hračkou je nové 3D puzzle Planetární soustava (522 dílků). Děti si tak mohou postavit celou sluneční soustavu s osmi realistickými planetami a vidět, jak naše sluneční soustava vypadá a v jakém poměru jsou jednotlivé planety, které jsou zhotoveny ve správných proporcích. Uprostřed sluneční soustavy stojí papírové Slunce. Ravensburger, 1 239 Kč.
 9. Výrobu vlastního kouzelného slizu neodmítne žádné dítě! Stačí nasypat kouzelný prášek do kelímku, přidat flitry a figurku, zalít až po rysku vodou a zatřepat. Poté je třeba kelímek otevřít, počkat 5 minut a ta pravá zábava může začít! Navíc si váš malý kouzelník či kouzelnice může všelijak zkombinovat různé barvy a flitry. Pokud máte doma trochu většího alchymistu, pořiďte mu rovnou továrnu na sliz, ať může výrobu slizu rozjet ve velkém. SLIME sliz je hračka, kterou budou milovat kluci i holky. Dost možná se k nim připojí i rodiče! Sparkys, od 130 Kč.
Reklama