Tak si musím postěžovat a zároveň se dopředu čtenářkám, které dnes poslaly příspěvek, omluvit. Je možné, že už se na další čtenářské příspěvky dnes nedostane. Třeba ale ano, držte nám (a sobě) palce!

Je to trochu jako hledět v obavách do tmy. Po prvním stěhovacím výpadku našeho mailového serveru jsem, když byl zase nahozen, zaplesal a všem čtenářkám, co poslaly svůj příběh, napsal, že ho dnes uveřejním. Chyba! Dobrodružství pokračuje...

Už dvě hodinky se mi server nehlásí. Nepropadám panice, neb mě Klárka Wimmerová po telefonu informovala, že kolem něj pořád něco dělají, takže mi to bude asi občas vypadávat. Ale nastal ten správný čas vydat další čtenářský příspěvek a zatím se do redakční pošty nedostanu. Držme si palce, že se to změní!

Ostatně by bylo příliš divné, kdyby se stěhvání obešlo bez zmatků a zádrhelů. Tak snad se na nás moc nezlobíte.

A abych udělal do příspěvku nějakou dokumentaci, tak přikládám pár fotek - je to pohled z terasy domečku, kam jsem se na konci ledna přestěhoval a odkud vám dnes edituju. Krásně svítí sluníčko, tak je mi trochu líto, že jsem zalezlý u počítače, ale aspoň koukám z okna. :o)

terasa

terasa

Téma dne 28. 2. 2013: Stěhování

Téma je dnes trochu jiné, než jste, milé čtenářky, zvyklé. Částečně bude složené z vašich stěhovacích příběhů a částečně půjde o on-line zpravodajství ze stěhování redakce ŽENY-IN na novou adresu. Celá akce je domluvená tak, že mi vždy některá z kolegyněk pošle po internetu pár fotek a postřehů, tedy pokud se jí podaří někde připojit. V záloze je šéfredaktor Radek, který má internet a foťák v mobilu.

A teď k té vaší části: Posílejte mi historky ze svého stěhování a zaměřte se třeba na následující...

  • Proč jste se stěhovaly?
  • Odkud a kam?
  • Jak to proběhlo?
  • Byly nějaké karamboly?
  • Proběhlo stěhování podle plánu?
  • Co všechno jste po stěhování nenašly?

Příspěvky posílejte na známou emailovou adresu redakce (viz níže), a to ideálně do 15.00 hodin 28.2.2013. Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem. A protože se redakce stěhuje, necháme se překvapit, jaký dárek to vlastně nakonec bude, tedy co všechno po stěhování opravdu dorazí. Bude to buď nějaká kosmetika, hra, drobná elektronika nebo květina (když nic z toho nenajdeme). Sám jsem zvědavý. Vy se to dozvíte po konci tématu v poslední novince.

Reklama