V rámci naší akce pro maminky spojené s testováním bezdotykového teploměru Cemio Metric 308 SMART vám přinášíme první hodnocení maminek. Testuje celkem 20 maminek, našich čtenářek a také redaktorek – maminek.

Zde jsou jejich recenze:

Vanesa, dcera Terezka 6 měsíců

cemio cemio

Měla jsem možnost na týden vyzkoušet teploměr Metric 308 Smart. Máme téměř půlročního prcka a musím potvrdit, že se taková věcička opravdu maminkám hodí. Teploměr měří velice rychle a jde u něj přepínat mezi měřením teploty objektu (lahvička s krmením, voda ve vaničce) a teploty osoby. 

Jako nepraktičtější vlastnost vidím právě měření teploty krmení v lahvičce. Ať už se jedná o teplotu čajíku, či umělého mléka (nebo právě vody, ze které pak mléko děláte). Nemusíte do vody nic strkat, teploměr měří bezdotykově! 

Další skvělá vychytávka je měření vody ve vaničce, ale jak jsem psala, mojí nejoblíbenější vlastností stále zůstává měření čehokoli k jídlu/pití pro prcka bezdotykově. Každá maminka může potvrdit, že to se opravdu hodí.

Dále s teploměrem můžete samozřejmě měřit tělesnou teplotu. Dle dalších teploměrů, které máme, mohu potvrdit, že teploměr měří v celku přesně. Shodovali se.

Jedinou drobností, kterou bych vytkla, jsou poměrně větší rozměry oproti klasickému teploměru. Už tak mám doma spoustu věcí pro prcka a nevím kam s tím. Ale nic nepřekonatelného to není a ostatní funkce tuto nevýhodu převažují.

 

teploměrHelena, synové Honzík 3 roky a Kubík 10 měsíců

Teploměr Metric 308 SMART skvěle padne do ruky a velice rychle a přesně měří teplotu. Měření netrvalo nikdy déle než vteřinu a zvukový signál upozorňuje nejen na konec měření, ale také na případnou teplotu. Můžu dětem v noci měřit teplotu a nemusím je zbytečně budit. Když jsou vzhůru, teploměr se jim líbí, nebojí se ho a než zjistí, že měřím, je hotovo.

Je výhoda, že teploměr umí měřit teplotu také věcí - vody ve vaně nebo lahve s mlékem. Nemusím mít doma více přístrojů.

Zacházení s teploměrem je snadné, intuitivní a návod srozumitelný. Za nás rozhodně velká spokojenost.

 

mimiBlanka, dcera Sofie 2 měsíce

Při pořizování výbavičky jsem hlavně z důvodu ceny pořídila klasický digitální teploměr, praxe s novorozenou holčičkou ale ukázala, že měření teploty tímto klasickým teploměrem v zadečku nebo v podpaží je někdy nadlidský úkon (dítě sebou buď hází, nebo se naopak probudí), navíc na výsledek se čeká poměrně dlouho. Prodělaná nemoc dcerky, když jí byly dva týdny, si žádá, abych jí nyní měřila minimálně dvakrát denně a taková frekvence už mě donutila porozhlédnout se po jiném, komfortnějším řešení. Na základě kladných recenzí spotřebitelů a hodnocení v diskuzích jsem se rozhodla pro koupi bezdotykového teploměru Cemio Metric 308 SMART. Upřímně mohu říct, že se jedná o jednu z nejlepších investic, měření je pohodlné jak pro mě (výsledek znám během sekundy), tak pro miminko (ani neví, že je jí měřená teplota). Velkým bonusem navíc je, že tento bezdotykový teploměr měří nejen teplotu lidského těla, ale i jiných povrchů, takže jej využívám i před každým večerním koupáním, abych věděla, zda má voda potřebných 37 stupňů. 

 

vinKlára, syn Vincent 1,5 roku

Jako většina nastávajících matek, které s dětmi zkušenosti nemají, jsem před porodem procházela různé seznamy věcí, které bych si měla pořídit pro miminko. Jednou z položek, která se na nich často opakovala, byl bezkontaktní teploměr.

Jak mohu i z vlastní zkušenosti potvrdit, člověk samozřejmě váhá, co opravdu potřebuje, do čeho je nutné investovat, a bez čeho se naopak obejde. Já jsem vyhodnotila, že mi bude stačit „obyčejný teploměr“, a dnes vám mohu předat svoji zkušenost. Nebylo to dobré rozhodnutí! Po týdenním testování bezkontaktního teploměru Cemio Metric 308 SMART mohu říct, že je to věc, která je praktická a usnadní dennodenní život s kojencem nebo batoletem. A klasický teploměr ho prostě nenahradí!

Naštěstí byl můj syn coby kojenec zdravý a bez potíží, teploměr pro měření tělesné teploty jsem proto využila až těsně před jeho prvními narozeninami, kdy si procházel tzv. šestou nemocí. Tehdy měl vysoké horečky, až přes čtyřicet, museli jsme mu dělat zábaly a měřila jsem ho velmi často. Bohužel jsem měla k dispozici sice digitální, ale klasický teploměr, kterým jsem měřila teplotu v konečníku, proto bylo nutné syna před každým měřením vysvléct z pyžama a rozbalit plínku... kolikrát mi ho bylo líto, že ho zbytečně trápím, a to bylo poprvé, kdy jsem si vyčítala, že jsem přece jen ten bezkontaktní teploměr mohla pořídit.

Teď, když máme za sebou týdenní testování teploměru Cemio Metric 308 SMART, opravdu vím, že by to zbytečná investice rozhodně nebyla. Měření teploty je tak jednoduché, že už to ani jednodušší být nemůže. Funguje okamžitě a skvěle a měřit můžete prostě kdykoli - viz foto, kde jsem synka měřila vestoje v postýlce, s čajem v ruce. Žádné složité svlékání a sundávání plínky. Jak bych to ocenila v případě nemoci!

Teploměr jsem ale využila i při přípravě mléka nebo při koupání, kdy jsem snadno zkontrolovala teplotu vody.

Teploměr je lehký, dobře padne do ruky, je spolehlivý a měření s ním je opravdu komfortní. Skvělá volba pro každou starostlivou mámu. :)

 

Blogerka Katka

Její recenzi si můžete přečíst v tomto článku: Blogerka Katka: Osičky testují bezdotykový teploměr.

Teploměr Metric 308 SMART, zástupce těch nejmodernějších bezkontaktních teploměrů dokáže měřit teplotu okolních objektů. K čemu se vám to bude hodit?  Můžete měřit teplotu mléka v lahvičce, vody ve vaničce a vlastně všeho co vás napadne. Teploměr tak získává úplně nový rozměr a stává se plnohodnotným pomocníkem v domácnosti během nemoci, ale i mimo ni. Více na  www.cemiosmart.cz.

cemio

Brzy se můžete těšit na hodnocení dalších maminek, které dostali teploměr Metric 308 SMART k vyzkoušení.

Čtěte také:

Reklama