Mocná síla CHI je skutečná! Návštěvníci Metropole Zličín se o víkendu 7.–8. června 2014 o kouzelné moci síly CHI mohli sami přesvědčit! Malí i velcí stavitelé společnými silami porazili nepřítele, který stál na prahu království a zhrozil, že ho celé uvrhne do věčného ledu!

Během víkendu se Metropole Zličín proměnila v půdu obývanou zvířecími kmeny bránícími své území před prehistorickými šelmami! Každý malý fanoušek LEGO stavebnic a příběhů království LEGO Chima si mohl vybrat, jestli se přidá na stranu „ohně“ nebo „ledu“. Zvítězila vždy síla, která z kostiček vytvořila nejoriginálnější model! Celkem proběhlo 15 bitev, ve kterých zvítězila ohnivá síla CHI před ledovou silou CHI v těsném poměru 8:7!

Lego

Během víkendu měli zástupci zvířecích kmenů k dispozici celkem  100 000 LEGO kostiček a jejich fantazie neznala mezí.

Mezi vítěznými stavbami nechyběli zachránci světa, kouzelné postavy, vzducholodě, neproniknutelné ochranné štíty nebo nebezpečně rychlá auta.

Do souboje o kouzelnou říši se zapojily také děti Alice Bendové

Udržet dva malé raubíře Alice Bendové v klidu se podle ní rovná zázraku. Minulý víkend se tak společně vydali do království LEGO Chima, ve kterém na ně čekalo tolik zábavy, že se ani nudit nemohli!

Teprve šestiletý syn Alice Bendové Vašík se pustil do stavění s velkým odhodláním! Mladší dcera Alička se tradičně bez ostychu vydala mezi starší děti obhlédnout, co všechno LEGO svět nabízí.

S čím si nejraději hrají vaše děti?
„Alička je vždy nejnadšenější z hraček, které dostane Vašík. Na panenky a další hračky pro holky ji nikdy moc neužilo,“ přiznává s úsměvem Alice Bendová. „Nejvíce ji potěší pořádné auto nebo stavebnice pro správné kluky.“

Hrají si častěji Vašík s Alicí společně, nebo každý sám?
„Trávíme spolu všichni mnoho času a děti jsou zvyklé si hrát společně i přes věkový rozdíl. LEGO stavebnice patří u obou k jednoznačným favoritům mezi všemi hračkami. Vůbec nejraději staví oba různá auta, letadla a pak mezi sebou závodí J,“odpovídá Alice.

Lego

Co dnes Vaše malé stavitele zaujalo nejvíce?
„Musím se přiznat, že mě překvapily skvělé efekty, které děti vtahují více do děje. I na Vašíkovi a Aličce bylo vidět nadšení, se kterým z kostiček v zápalu hry tvořili své kreativní stavbičky, aby vyhráli a zachránili Chimu,“ říká Alice Bendová.

Reklama