I když to s televizí v ložnici nevypadá v našem souboji nijak valně, přes to se vzchopila a s pomocí čtenářky Hannah58 získala další bod a stáhla tak drtivý náskok ložnic bez televize.

Jeden bodík pro televizi v ložnici zaslala čtenářka Hannah58...


Jsem všední a tuctová. A protože jsem taková jaká jsem, žádné pikantní papričky v mém příspěvku na téma „telka v ložnici“ neočekávejte. Když padlo v rodině rozhodnutí, o tom, že televizi do ložnice ano, bylo to zprvu prima. Natáhnout si večer uťapkané nožky a koukat a koukat. Postupem času uťapkané nohy zůstaly, ale zájem o televizní pořady opadl. Užíváme si ji, pokud nás přepere chřipkový virus nebo zradí bolavá záda. To se potom z ložnice ozývají zvídavé otázky Báry Tachecí a „ruličky do ručky“ každodenně.
Třebaže jsem všední, mám vcelku nevšední spolužačky, ještě ze střední. Jedna z nich má v ložnici nejen televizi, ale taky celoročně ozdobený vánoční stromek, zimní kožíšek ze sedmdesátých let, plastový dům pro panenky po svých dětech, nikdy nepoužitou lampu a tak dál. Koho v ložnici nemá je manžel. Asi před deseti lety ho vystěhovala do obýváku, protože prý chrápal. Ještě, že má chudák manžel v obýváku alespoň televizi. Na rozdíl od manžela, my si užíváme v její ložnici krásné vzpomínkové dámské jízdy, když se tak přehrabujeme ve všech těch věcech a vzpomínáme.
I přesto, že jsem tuctová, dodnes kamarádím se svou další spolužačkou Alicí. Na rozdíl ode mě je netuctová. Když si zařizovala svůj první minibyteček a v něm pidiložničku, dostala od rodičů starou televizi. Taková velká bedna to byla. A šup s televizí do pidiložničky. Ne snad proto, že by večery toužila trávit pohledem na obrazovku. To tedy ani náhodou. Byla realistka, žena činu. Telka už haprovala, sem tam ji spolužačka k tomu sama pomohla, tím, že sakumprásk rozladila obraz. Konečně není se co divit, už měla svoje za sebou. Televize, ne spolužačka. Možná tušíte. Bedýnka s pohyblivými obrázky sloužila jako důvod, jak do ložničky vmanévrovat opraváře televizorů, na kterého měla Alice políčeno. Jak to dopadlo? Plán nevyšel a nevyšel ani s opravářem pračky. Pak se Alice rozhodla lovit v jiných vodách a dobře udělala. Dnes žije ve šťastném svazku manželském s knihovníkem. Jak to dokázala, je mi dodnes záhadou, protože sečtělá vskutku nebyla.

Hannah58

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. června 2012: Je televize v ložnici dobrý společník?

  • Máte v ložnici televizi?

Máte-li...

  • Co byl důvod, proč jste si ji do ložnice umístili?
  • Napomáhá vašemu milostnému životu, nebo mu škodí?

Nemáte-li...

  • Uvažovali jste o umístění televize do ložnice? A proč jste se rozhodli, že ji tam nedáte?

Vidíte, otázek k tomuto tématu se nabízí mnoho a jistě jsem všechny nevyčerpal. Odpovídat mi můžete i na ty nenapsané otázky, které s tématem TV v ložnici souvisí. Vaše odpovědi formou příběhů očekávám v e-mailové poštovní schránce redakce (viz níže) a prosím o to, aby byly dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Jinak se vystavujete riziku, že nebudou uveřejněné a tedy, že za ně nebudete mít šanci získat pěkný dárek, který tu mám pro jednu přispěvatelku přichystaný. Tím dárkem je: erotická hra pro dva Nevinné hrátky od firmy Albi - abyste hledali inspiraci do ložnice i jinde, než v televizi. A ještě drobnost - uzávěrka zasílání příspěvků je 11.6.2012 v 15.00 hodin. Takže pište, pište...

hratky

Reklama