Prázdniny jsou tady a vždy tradičně se v první srpnovou sobotu potkají pěvecké hvězdy na benefičním koncertě „Noc s hvězdami“ na hradě Houska a tak se k této příležitosti setkali  na tiskové konferenci v krásné a malebné japonské zahradě Top Hotelu Praha.

1

Koncert se letos uskuteční v sobotu 2. Srpna a ponese se v duchu „Retro“ a tak se na tiskovku dostavil například interpret hitu „Zahrada ticha“ Pavel Roth, zpěvačka Linda Finková se svým tehdejším pěveckým kolegou Pavlem Nohou, který se už zpěvu nevěnuje a učí a  se kterým si na Housce zazpívají společný hit „Po hlavě skoč jen tak“. Dorazil také Sámer Issa se svou novou přítelkyní Hanou, který na hradě zazpívá také retro hity, Za Martinem Francem dorazil také jeho tehdejší zpívající kolega Aleš Hnídek a oba pánové prozradili, že si spolu po 20 letech zazpívají svůj tehdejší hit „Sejf je prázdnej“. Leona Šenková se představí hity od Marie Rottrové a Věry Špinarové, zatím co Gabriela Goldová sáhne do repertoáru Heleny Vondráčkové. Objevil se také muzikálový zpěvák Marian Vojtko, který si nedávno nechal transplantovat vlasy a na Housce zazpívá poprvé.

2

Celou akci odmoderovala matadorská dvojice Markéta Mayerová a Slávek Boura, kteří nebudou chybět ani na koncertě samotném. Na benefici dorazí též Jitka Zelenková, tehdejší semaforská hvězda Miluška Voborníková, zpívající bubeník Vítězslav Vávra, který momentálně leží s chřipkou,  zpívající herečka Jitka Čvančarová, skladatel a zpěvák Jarek Šimek anebo hvězdička 80. Let Michaela Linková, která má v současné době otevřený kosmetický salon.

4

Na tiskovce se s pool dancem představila i mladá a sympatická tanečnice Bára Szabová, která své umění předvede v den koncertu na V.I.P. party a opět si jeden z přítomných novinářů vylosoval jako dárek od Top Hotelu Praha celodenní wellnes pobyt včetně masáží a bazénu a pak už se tradičně rozkrojil dort s fotkou interpretů.

6

Zdroj: tisková zpráva

Reklama