Akce se konala v půlce října v pražském přednáškovém multifunkčním prostoru, který svým moderním designem ladil i k moderním spotřebičům, k pračkám a sušičkám a k moderním technologiím, se kterými nové spotřebiče pracují.

Jak se nám pračky a sušičky líbily? Jaké funkce a technologie nás zaujaly?


Sešlo se nás celkem třicet účastníků a velmi nás zajímalo, jaké jsou novinky, jak nové pračky a sušičky pracují a jaké mají vylepšení oproti starším modelům. Oslovila nás zejména funkce FreshCare+, kterou můžete využít jak u praček, tak u sušiček. Je to velmi praktická funkce, protože když zapomenete vyprané či vysušené prádlo vyndat po skončení nastaveného programu, FreshCare+ se postará o to, aby prádlo bylo až po 6 hodin nestále svěží a hezky nadýchané. Více najdete na http://www.freshcare.cz/

Funkce FreshCare+ u sušiček je to jedinečná funkce, která pomocí regulované teploty (35-42°C) a rotací bubnu osvěžuje prádlo až 6 hodin po skončení sušení tak, aby prádlo zůstalo nadýchané a nezmačkané. Zároveň brání tvorbě bakterií v sušičce.
 FreshCare+ - u praček zajišťuje svěžest prádla po skončení praní. Pomalé, až 6 hodinové otáčení bubnu prádlo provětrává, aktivuje jeho vůni a snižuje tvorbu záhybů. Jemná síla páry a rotace bubnu osvěžuje prádlo a brání vzniku bakterií v pračce.

Více na http://www.freshcare.cz/

Některé ze spotřebičů ale také nabízejí speciální programy pro péči o prádlo jako je vlna či syntetika nebo možnost využití propojení přes aplikaci 6th Sense LIVE. Díky ní můžete v telefonu či tabletu naplánovat praní, získávat tipy na nejefektivnější používání spotřebiče, kontrolovat technický stav pračky. Také pokud zapomenete prádlo a jste mimo domov, můžete zapnout FreshCare cyklus, kdy se buben začne pomalu otáček a prádlo se nepomačká. Moderní novinkou je ovládání pračky technologií PrecisionDose™ , kdy se automaticky nastaví a vypustí správné množství pracího prostředku a aviváže v závislosti na množství a druhu prádla, na úrovni jeho znečištění, tvrdosti vody a koncentraci pracího prostředku.

Jaké byly spontánní reakce testerek a testerů během akce?

Po výborné prezentaci zástupce značky Whirlpool a Indesit se rozběhla živá diskuse a padaly otázky na různé funkce, upřesnění činností obou typů spotřebičů.

Jak se čtenářkám sušičky a pračky líbily?

  • „Pračky jsou krásné, vypadají kosmicky, funkci FreshCare bych určitě uvítala.“
  • „Mám doma starou pračku, dnešní testování je ideální inspirací! Cenově jsou modely praček velmi příznivé, asi jste mě dneska přesvědčili!“
  • „Potřebuji nutně sušičku. Ta s funkcí FreshCare by byla ideální, neustále zapomínám, že pračka doprala a často vytahuji prádlo z pračky pozdě. Určitě by to bylo stejné i se sušičkou.“
  • „Pračky i sušičky se mi moc líbí. Ideální jsou i programy na vlnu“.
  • „Akce se mi líbila, dozvěděla jsem se hodně věcí, které jsem nevěděla.“
  • „Je to pro mě zajímavé, peru často a moderní pračka by se mi hodila.“


Jaké spotřebiče jsme měli možnost vyzkoušet a testovat?

Pračku lze ovládat na dálku aplikací 6th Sense LIVE a ovládá technologii PrecisionDose™. Aplikace je k dispozici pro zařízení iOS a Android a je velmi všestranná a intuitivní.

Podívejte se na naše fotografie z akce a těšte se na konkrétní recenze! Poprosili jsme testující, aby nám je napsali, zpracujeme je do dalších článků.

Reklama