Největší prodejnu s.Oliver s nejširším sortimentem nově najdete v pražském Centru Černý Most

s.Oliver

Módní a lifestylová značka s.Oliver otevřela patnáctou vlastní prodejnu na českém trhu. Nová prodejna o rozloze 600 m2 se nachází ve zrekonstruovaném, rozšířeném a v rámci České republiky rovněž nejmodernějším Centru Černý Most v Praze. Svou rozlohou vůbec největší prodejna tohoto německého módního řetězce u nás tak nabídne i nejširší výběr z dámských a pánských produktových řad s.Oliver.

s.Oliver

Interiér v atraktivním designu

s.Oliver

Nově koncipovanou a největší prodejnu s.Oliver v ČR rozhodně stojí za to navštívit. Vybírat lze z mladistvé a spontánní módy QS by s.Oliver, sportovně elegantní řady s vysokým komfortem nošení s.Oliver Casual a doplňků s.Oliver Accessories včetně obuvi či tzv. never out of stock sortimentu. Kromě pestrosti nabízeného zboží prodejna zaujme příjemným, útulným a zároveň i vzdušným designem v souladu s aktuálními architektonickými trendy. V místnosti jednoznačně dominuje dřevo, typické svým přírodním a hřejivých charakterem, objevuje se na podlaze i jako součást kovových regálů a dalšího vybavení. V konceptu prodejny nechybí například křesla s možností odpočinku.

s.Oliver

„Při návrhu interiéru jsme zdůrazňovali především volbu tlumených odstínů a teplého osvětlení, které jdou ruku v ruce s krásou a teplem dřevěné podlahy,“ upřesňuje Vladislav Hypš, Country Manager s.Oliver CZ & SK. „Již 15. vlastní prodejna, která je nejen největší v ČR, ale zároveň i nejmodernější, je pro nás další výzvou, doprovázenou velkými očekáváními. Věříme, že jsme pro zákazníky v rámci velkolepého pražského Centra Černý Most přichystali příjemné nákupní prostředí,“ dodává Vladislav Hypš.

Pro více informací o módní značce s.Oliver navštivte www.soliver.cz nebo www.facebook.com/s.Oliver.cz.

Reklama