Valentýn je za humny a Vy pro svého miláčka stále nemáte žádný dárek. Když si pospíšíte, ještě jistě stihnete nakoupit v internetovém obchodě Sexshop.cz firmy Virtshop.

Neexistuje muž, který by neměl rád erotické pomůcky. Možná Vám to ten Váš chlap neřekne do očí, ale je víc než jisté, že si Vás někdy představoval, jak při milování bloudíte po svém těle nějakou šikovnou erotickou hračkou. Naopak je mnoho párů, kde sex ustrnul na mrtvém bodě, který prolomili až nápadem pořídit si vibrátor. A tím to teprve začalo…

Erotické pomůcky podporují hravost v sexu a partneři se díky nim vymaní ze zaběhlého stereotypu. A kdy jindy chcete s takovými experimenty začít než právě na Valentýna?

Co víc! Valentýnská noc přímo vybízí k dlouhému a krásnému milování. Pokud chcete, aby bylo skutečně něžné, neobejdete se dnes už bez kvalitního lubrikačního přípravku. Takže ani tady nezůstává Virtshop pozadu, přesvědčte se sama:

TONGA – lubrikační gel
Výjimečný, hedvábně hladký silikonový tělový lubrikant rozhodně zpříjemní a zintenzívní Vaše valentýnské zážitky. Lubrikační účinek trvá opravdu velmi dlouho a nikdy nezasychá, ale ani nemastí. Speciální složení vylučuje nejen lepivost, ale i jakékoliv drhnutí, žmolkovatění či podobné nežádoucí jevy.

FRUILDO – ovocné dildo s příchutí
Máte ráda želatinové medvídky? Fruildo je ovocné dildo ve formě penisu. Pamlsek pro dospělé, který přináší nové možnosti ve Vaší erotické zábavě. Zaručené veselé momenty nejen při valentýnské noci, ale i třeba na párty, nebo v plechové dóze jako dárek pro Vaše přátelé. Fruildo je k dostání ve dvou sladkých, lahodných chuťových variantách a barvách:
                                                                                                           Šampaňské
                                                                                                           Jahodové

PENIS – forma na pečení
Pobavte partnera při valentýnské večeři netradiční sladkostí. Dort nebo jiný zákusek ve tvaru penisu ho opravdu překvapí a navodí tu správnou atmosféru pro nadcházející noc!

FORMIČKA PENIS – na volské oko
A když už jsme u té večeře, proč to nerozjet rovnou ve velkém! Volská oka ve tvaru penisu budou mít zaručeně úspěch. Dejte partnerovi jasně najevo, co od něj o valentýnské noci očekáváte.

 

 GLASS – skleněný vibrátor
Tahle novinka je spíš dárkem pro Vás. Přepošlete partnerovi nenápadně odkaz na jedinečný hypoalergenní vibrátor z tvrzeného skla, který dostala od partnera vaše blízká kamarádka. Uvidíte, že se nenechá příliš pobízet a připraví Vám „nečekané“ valentýnské překvapení.

Masážní oleje
Řada masážních olejů zpříjemní Vaše erotické prožitky. Vždyť co může být příjemnějšího než masáž erotogenních zón? Vynuťte si to, co se Vám líbí – dejte olejíček z nabídky firmy Virtshop!

Valentýn 2008
A jestli opravdu nevíte, čím miláčka na Valentýna překvapit, nechte se inspirovat zbožím s valentýnskou tématikou, kterého seženete na stránkách Sexshop.cz skutečně požehnaně. Dráždivým erotickým prádlem počínaje a něžnými přívěsky konče.

 

Vše najdete v nabídce www.sexshop.cz

Reklama