Je normální, nebo není, představovat si při sexu někoho jiného, pouštět si jako vnadidlo Péčko a vymýšlet nové a nové polohy, situace? Čtenářka Karinečka si myslí, že to normální je a sama s tím nemá problém...


Krásný den!

Tak jsem přemýšlela, jestli mám vůbec dneska něco psát, ale můj spisovatelský duch zvítězil a tak jsem zase tady.

Pokusím se odhodit zábrany, koneckonců se nemám za co stydět, tak co!

Můj sexuální život je troufnu si říct velmi bohatý a kupodivu mi k tomu stačí jenom jeden chlap. Jsem s ním už 14 let a naprosto mi postačuje. S ním se nebráním téměř ničemu, samozřejmě se nemusím nechat v postli mlátit nebo mu olizovat nohy. Přesto všechno si občas dopomůžu trochou fantazie. Sem tam si v posteli představuju někoho jiného, ale nevidím na tom nic špatného, pokud to zůstává v rovině snů. Koneckonců můj manžel o tom ví a je na tom stejně. Taky si občasně dopomůže fantaziemi ženštin typu Pamely Anderson, což teda opravdu nejsem. Ale nevadí mi to. Dokud zůstává u snů a po baráku se mi nepromenádují cizí ženské, tak mu to přeju.

Dneska po těch letech se věnujeme milostným hrátkám tak obden, občas využijeme „přítele Roberta", kterého jsem dostala od své drahé polovice coby vánoční dárek, sem tam skoukneme nějakou prasárničku na DVD a to nám oběma naprosto vyhovuje.

Kupodivu se nám sex ještě nezajedl, zatím pořád vymýšlíme něco nového, co zkusíme třeba příště. Ty léta, co jsme se milovali na všech možných i nemožných místech, jsou sice pryč, protože máme věčně za zadkem děti, ale ani tak se nenudíme. Leckomu by se mohl takový sexuální život s jedním chlapem zdát nudný, ale věřte, že to tak není.

Mám ale dva zážitky, na které bych nejradši zapomněla. Poprvé, když k nám na Silvestra přijela návštěva a my s manželem jsme nechali po půlnoci návštěvu spát u nás, protože jsme měli jednopokojový byt. Nocleh nám poskytli naši známí, kteří odjeli pryč a nechali jenom klíče. Moje drahá polovice, lehce připitá alkoholem se rozhodla, že nový byt musíme otestovat. Testovali jsme opravdu důkladně, jeho zvukové projevy musely být slyšet až na druhé straně sídliště a své vyvrcholení obohatil řevem hodným tygra. Potom spokojeně usnul, ale hned ráno, při probuzení si uvědomil, že z onoho bytu taky nějak musíme odejít. Ještě, že byl Silvestr a není v noci klid, jinak bych co chvíli čekala příjezd policejní hlídky. Takhle jsme jenom potichu jako myšky opouštěli cizí byt, předem se dívajíc do kukátka, jestli někdo nestojí na chodbě. Známým jsme se radši přiznali, že jsme svoje vášně neudrželi na uzdě, kdyby jim někdo něco donesl (a taky že jo. . . ).

Podruhé, o pár let později, večer, dítka uložená v postelích, tváří se , že spí. A to je přesně ten očekávaný okamžik. Zavíráme dveře, bohužel jenom zavíráme, nezamykáme. Po nějaké době jsem pootevřela jedno očko, a co nevidím. Nad námi stojí naše sedmiletá dcera, pozorujíc co nemá. Vypadalo to, že tatínek hekající na mamince ji dost zaujal. Jak dlouho tam stála, nevím, každopádně několik večerů poté pravidelně šmírovala za dveřmi.

A když jsem u té dcery, chytrá je to holka, jen co je pravda. Jednou jsem byla trošičku hlučnější já a druhý den hned po ránu mi vpálila otázku: „Mami, proč jsi večer tak vzdychala?" Honem rychle jsem vymyslela, že mě bolelo břicho a bylo mi špatně. Na to mi bylo odpovězeno: „Tak se máš jít vykadit, mě když bolí břicho, tak mi to pomáhá!" Na to se fakt nic říct nedalo. To jsou prostě ty panelákový byty, člověk, aby si pořád na něco dával pozor.

Karinečka

Pozn. red.: Neprošlo jazykovou korekturou.

Téma dne: Při sexu myslím na...

Svěřte mi dnes své sexuální fantazie! Je to anonymní, tak se nestyďte. Zajímá mě...

  • Co byste dělali, kdybyste zjistili, že váš partner myslí při sexu na někoho jiného?
  • Stal se vám někdy nějaký trapas při sexu - řekli jste partnerovi jménem člověka, na kterého jste v tu chvíli mysleli?
  • Odsuzujete sexuální představy o někom jiném než o partnerovi? Napište mi proč?
  • Máte s myšlením na někoho jiného při sexu špatné zkušenosti, nebo kladné? Podvedl vás třeba partner?
  • Mluvíte o svých sexuálních fantaziích otevřeně - říkáte si, na koho v posteli myslíte?
  • Posílejte i fotky známých osobností, na které občas při sexu myslíte a s krátkým popisem toho, co se vám na nich tak líbí!

Redakční e-mail se nezměnil: redakce@zena-in.cz

!!! NEJPIKANTNĚJŠÍ HISTORKU OCENÍM DESETI BALÍČKY KONDOMŮ !!!